کد خبر : 3375
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۴۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بازرسی از بیش از ۱۱۰ هزار واحد صنفی البرز طی ماه قبلی بسته هستند
11 views بازدید

بازرسی از بیش از ۱۱۰ هزار واحد صنفی البرز طی ماه قبلی

ورژن چاپیارسال به دوستان معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اطلاع داد بازرسی از بیش از ۱۱۰ هزار واحد صنفی البرز طی ماه قبلی معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از بازرسی ۱۱۰ هزار و ۷۵۹ واحد صنفی و تولیدی در استان البرز طی یک ماه قبلی اطلاع داد.    به نوشته خبرالبرز با استناد به گفته […]

ورژن چاپیارسال به دوستان معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اطلاع داد بازرسی از بیش از ۱۱۰ هزار واحد صنفی البرز طی ماه قبلی معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از بازرسی ۱۱۰ هزار و ۷۵۹ واحد صنفی و تولیدی در استان البرز طی یک ماه قبلی اطلاع داد.   


به نوشته خبرالبرز با استناد به گفته فارس ، سیامک آقایی ظهر امروز در نشست ستاد تنظیم مارکت استان البرز اظهار داشت: در این راستا و طی بازرسی‌های انجام شده واحدهای متخلف مجبور به پرداخت جریمه‌ای به ارزش ۱۹۴ میلیارد ریال شدند.


وی ادامه داد: در آستانه سال تازه این نظارت و بازرسی‌ها از واحدهای صنفی و تولیدی گسترش یافته و با دقت بیشتری روند فعالیت این واحدها کنترل می‌شود.


آقایی با بیان اینکه استان البرز به لحاظ هزینه‌گذاری حاوی مقام‌ای برتر در کشور است، اضافه کرد: کسب این مهم به دلیل نظارت بر نحوه عملکرد واحدهای صنفی و تولیدی به وسیله بازرسان بوده است.


وی اطلاع داد: در این مدت هزینه پیاز ۳۹ درصد، سیب زمینی ۳۰ درصد و پرتقال ۲۳ درصد درمقایسه با ماه‌های قبل گسترش داشت.


آقایی با بیان اینکه اکنون هزینه گوجه فرنگی در استان البرز درمقایسه با ماه‌های قبل ۴۷ درصد کاهش یافته است، اضافه کرد: استان البرز هیچ‌گونه کمبودی از لحاظ معرفی کالا ندارد.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات