کد خبر : 4590
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۳۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، راس عملکرد نظارتی در فردیس است بسته هستند
82 views بازدید

برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، راس عملکرد نظارتی در فردیس است

برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، راس عملکرد نظارتی در فردیس است مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با بیان اینکه نظارت بر اعمال خدماتی به شهروندان اولویت اصلی شهرداری فردیس است، گفت: شهرداری در صورت مشاهده اقدامی خلاف قانون های شهروندی برخورد جدی و قاطع با متخلفان می کند. مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام […]


برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، راس عملکرد نظارتی در فردیس است

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با بیان اینکه نظارت بر اعمال خدماتی به شهروندان اولویت اصلی شهرداری فردیس است، گفت: شهرداری در صورت مشاهده اقدامی خلاف قانون های شهروندی برخورد جدی و قاطع با متخلفان می کند.

مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: شهرداری منطقه ۳ کرج در برخورد با قانون شکنان و متخلفان در تولید و سازها، قاطع خواهد بود و اجازه نخواهد داد تا فرصت طلبان حقوق شهروندان قانون مدار را تضییح کنند.

این مسئول خدمات رسانی از شهروندان قانون مدار را اصلی بنیادی در اجرای وظایف شهرداری برشمرد و با اشاره به اینکه عده ای از مردم سودجو در ماه های واپسین اقدام به تولید و ساز غیر مجاز در فردیس کرده بودند، گفت: شهرداری فردیس بعد از بررسی های ضروری، طی اقدامی ضربتی در چند فرصت، چندین عدد از تولید و سازهای غیر مجاز واقع در اراضی فردیس را تخریب کرد.
 
مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با یادآوری این مسئله که جلوگیری از تولید و ساز غیر مجاز در فردیس شدیدا پیگیری می شود، عنوان کرد: شهرداری در اجرای احکام صادر شده برای تولید و سازهای غیر مجاز با قاطعیت برخورد می کند و احکام تخریب بدون سازش به اجرا در می آید.
 
فاطمی پیشتر از آسیب های ناشی از تولید و ساز غیر مجاز در شهرها سخن گفت و با بیان اینکه عدم رعایت حقوق دیگر شهروندان و عدم رضایت آنان از زندگی شهروندی از نمونه این آسیب ها به حساب می آید، اضافه کرد: سلب فرصت از سودجویانی که با احداث بناهای فاقد مجوز قانونی سلامت و امنیت شهر و شهروندان را به مخاطره می اندازند، مهمترین نگاه شهرداری در برخورد با این مردم است.
 
وی با اشاره به اینکه شهرداری با بهره برداری از تسهیلات و شرایط بهتر برای تولید و سازهای قانونی تلاش کرده است تا همگان را برای طی کردن مسیر قانونی به منظور دریافت مجوزهای ضروری ترغیب کند، گفت: بر همین اساس بهانه ای برای تولید و ساز غیر مجاز پذیرفتنی نیست و با متخلفان شدیدا برخورد می شود.

فاطمی با اشاره به هماهنگی همه ابزار های قضایی و انتظامی شهرستان برای برخورد  با تولید و سازهای غیر مجاز، تلاش مردم سودجو برای ممانعت از اجرای احکام تخریب با شیوه های مختلف را عبث و باعث برخوردهای قضایی بیشتر با این مردم دانست.
 
این مسئول عنوان کرد: تولید و ساز غیر مجاز غیر از عدم رعایت حقوق شهروندی باعث عدم کنترل مهندسی و نظارت ضروری جهت ایمن بودن ساختمان ها می شود که این مسئله سلامت و ایمنی شهروندان را به مخاطره می اندازد.
 
وی، تضییع حقوق شهروندان و شهرداری در خصوص گسترش سرانه های خدماتی را از دیگر زیان های تولید و ساز غیر مجاز دانست و اضافه کرد: شهرداری فردیس با استناد به حقوق شهروندان تابع قانون های شهروندی و با برخورد قاطع خود با متخلفان، تولید و ساز غیر مجاز در این شهرستان را ریشه کن خواهد نمود.

سمیه احمدی

جلوگیری از تولید و ساز غیر مجاز شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات