کد خبر : 4698
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بررسی ها تخصصی در اجرای اعمال ترافیکی کرج مکان مخصوصی دارد بسته هستند
19 views بازدید

بررسی ها تخصصی در اجرای اعمال ترافیکی کرج مکان مخصوصی دارد

افضلی تاکید کرد:بررسی ها تخصصی در اجرای اعمال ترافیکی کرج مکان مخصوصی دارد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به جای مهم اعمال مطالعاتی در گسترش کارایی برنامه ها و کاهش هزینه های شهری، عده ای از فعالیت های اداره کل بررسی ها ترافیک را برشمرد و تصویب برنامه جامع حمل و نقل و ترافیک شهر کرج و بهنگام‌سازی بررسی […]

افضلی تاکید کرد:
بررسی ها تخصصی در اجرای اعمال ترافیکی کرج مکان مخصوصی دارد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به جای مهم اعمال مطالعاتی در گسترش کارایی برنامه ها و کاهش هزینه های شهری، عده ای از فعالیت های اداره کل بررسی ها ترافیک را برشمرد و تصویب برنامه جامع حمل و نقل و ترافیک شهر کرج و بهنگام‌سازی بررسی ها جامع را ثمره این عرصه معرفی کرد. تاثیر بررسی ها تخصصی بر اعمال ترافیکی مبنای امور اجرایی در کلانشهر کرج قرار گیرد

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی طی نشستی با مدیر کل و صاحبنظران عرصه بررسی ها و بررسی های ترافیک شهری اظهار داشت: هم اینک کلیه اعمال ترافیکی شهر بر مبنای بررسی ها تخصصی انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ادامه داد: برنامه بررسی ها ساماندهی توقف گاه های حاشیه ای و غیر حاشیه ای، جانمایی پارکینگ های همگانی، احداث حدود ۵۰۰ واحد پارکینگ مکانیزه و نظارت مستمر بر عملکرد سازمان های تابعه (تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پایانه ها) به وسیله صاحبنظران این عرصه از دیگر فعالیت های این معاونت با استناد به بررسی ها ترافیکی است.

افضلی گفت: انجام بررسی ها ساماندهی خطوط و ایستگاه های تاکسی و اتوبوس،  بررسی ها برداشت معلومات و تولید لایه های ترافیکی در بستر GIS برای بار نخست در کرج، دیزاین حدود ۲۵ کیلومتر خطوط دوچرخه، دیزاین شبکه مسیر های  BRTو انجام بیش ۵۰ مطالعه موردی و ساماندهی و اصلاح هندسی در طول ۲ سال از فعالیت های این معاونت است که بررسی ها تخصصی در آن نقش مخصوصی داشته است.

این مسئول پیشتر به نقش اکتیو عرصه بررسی ها در پیشبرد برنامه های کلان شهر در هم کاری با معاونت های فنی و عمرانی و شهرسازی و معماری اشاره نمود و یادآور شد: بررسی ها ترافیکی در اجرای برنامه های بزرگراه شمالی، تقاطعات غیر هم سطح، معابر تاره تاسیس و برنامه های کلان ساماندهی و انسجام بخشی بافت های شهری محقق شده است.
 
وی گفت: در این مسیر الهام باقری مدیر کل بررسی ها و صاحبنظران در امور محوله با حضور در کمیته ها و کار گروههای مربوطه و جلسات تخصصی کمک شایانی را کرده اند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در بخشی دیگر خواستار شد: نظارت بر معاینه فنی خودروها  و مطالعه در اجرای سیستم پرداخت الکترونیک تاکسی و پارکومترهای هوشمند تسریع بیابد.

افضلی در  انتهای، بکارگیری مشاوران و سری های دانشگاهی در مباحث ترافیک شهری کرج که به وسیله این اداره کل در مسیر پیش روی قرارگرفته را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و خواستار برزورسانی روشهای اجرایی و مطالعاتی با بسته های تازه ترافیکی شد.

بنفشه سادات آقایی

افضلی بررسی ها ترافیک برنامه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات