کد خبر : 6388
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۹:۲۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بررسی کیفی نقاط میزبان اجرای برنامه نگهداشت شهری، بیانگر میزان موفقیت برنامه است بسته هستند
7 views بازدید

بررسی کیفی نقاط میزبان اجرای برنامه نگهداشت شهری، بیانگر میزان موفقیت برنامه است

فرج الله ایلیات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پیشرفت برنامه را در تمامی جاهای با شور و انگیزه مدیران و کارکنان بخش های مختلف ارزیابی کرد و اظهار داشت: بیشتر جاهای با عقب افتادگی هایی روبرو هستند که این محرومیت ها باید به دلیل یک اقدام موثر و هدفمند، کاهش پیدا می کرد. این برنامه موفق شد با اقداماتی که طی […]

فرج الله ایلیات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پیشرفت برنامه را در تمامی جاهای با شور و انگیزه مدیران و کارکنان بخش های مختلف ارزیابی کرد و اظهار داشت: بیشتر جاهای با عقب افتادگی هایی روبرو هستند که این محرومیت ها باید به دلیل یک اقدام موثر و هدفمند، کاهش پیدا می کرد. این برنامه موفق شد با اقداماتی که طی ضمن آن انجام شد، عده ای کاستی ها و ضعف های جاهای را کاهش دهد.

ایلیات، با اشاره به اجرا هشتمین مرحله برنامه در منطقه ۹ شهرداری کرج خاطرنشان کرد: اعمال انجام گرفته در روز جاری بخصوص در عرصه محیط سبز، بهسازی حاشیه اتوبان، آسفالت، لکه گیری و ترافیک بسیار ویژه و مهم بود.

این مسئول اضافه کرد: منطقه ۹ با استناد به اینکه در عرصه مرکزی شهر کرج بنا شده است، درمقایسه با دیگر جاهای حاوی قابلیت ها و ابزارهای به روزتری است و از این نظر بیشتر مشکلات در حاشیه منطقه می باشد. از این نظر بیشتر برنامه ریزی ها در عرصه اجرای برنامه به حاشیه منطقه مرتبط می شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به نزدیک شدن برنامه به مراحل پایانی، در کل اجرای برنامه را موثر خواند و تاکید کرد: ولی باید گفت موفقیت برنامه زمانی واضح می شود که بازرسان و مدیران درمقایسه با بررسی مناطقی که برنامه در آنها به اجرا درآمده است، اقدام کنند.

وی ادامه داد: اگر در طول این بررسی واضح شود که منطقه به حالت قبلی خود بازگشته یعنی برنامه با شکست مواجه شده و مدیران منطقه نتوانسته اند از سطحی که برنامه برای آنها ایجاد کرده بود، حراست و نگهداری کنند. اگر اینطور نباشد موفقیت برنامه حتمی بوده است.

عادله سادات ارشادی

برنامه افزایش نگه داشت میزان موفقیت شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات