کد خبر : 6288
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه “افزایش نگهداشت شهری”در منطقه ۷اجرایی شد بسته هستند
17 views بازدید

برنامه “افزایش نگهداشت شهری”در منطقه ۷اجرایی شد

هم اینک؛برنامه “افزایش نگهداشت شهری” در منطقه ۷ اجرایی شد برنامه “افزایش نگهداشت شهری” با حضور قائم مقام شهردار کرج و دیگر مدیران و مدیران شهری در حال اجرا است. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برنامه افزایش نگهداشت شهری منطقه ۷ صبح امروز با حضور مهندس محمد کریم شفیعی و به همراهی معاونت ها و سازمان های شهرداری در حال […]

هم اینک؛
برنامه “افزایش نگهداشت شهری” در منطقه ۷ اجرایی شد

برنامه “افزایش نگهداشت شهری” با حضور قائم مقام شهردار کرج و دیگر مدیران و مدیران شهری در حال اجرا است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برنامه افزایش نگهداشت شهری منطقه ۷ صبح امروز با حضور مهندس محمد کریم شفیعی و به همراهی معاونت ها و سازمان های شهرداری در حال  اجرا شد.

 

این برنامه با بهره برداری از پتانسیل جاهای ۱۰ گانه کرج و با تاکید شهردار این کلانشهر در راستای ارتقای محیط سبز، لکه گیری و آسفالت معابر شهری، پاکسازی جداول، ساماندهی  و بهسازی خط کشی ها در راستای گسترش ایمنی عابران پیاده، تجهیز و بهسازی علائم ترافیکی، لایروبی انهار و اگر بخواهیم جمع بندی کنیم پیشرفت زیرساخت های خدمات شهر در برنامه افزایش نگهداشت شهر کرج با جدیت به هر میزان تمام پیگیری می شود تا سرانه های خدماتی به حالت مطلوب برسند.

 

برنامه “افزایش نگهداشت شهر کرج” در ۵ منطقه شهری به اجرا در آمده و اکنون به منطقه ۷ رسیده است و با اجرای در سه منطقه ۱، ۸ و ۹ به انتهای می رسد.

 

شایان ذکراست اولویت برنامه “افزایش نگهداشت شهر کرج” رسیدگی به درخواست های مردم منطقه که در سامانه ۱۳۷ ثبت شده است می باشد.

 

افزایش نگهداشت منطقه۷

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات