کد خبر : 5903
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه افزایش و نگهداشت شهر کرج شیوه استفاده بهینه از ظرفیت های مدیریت شهری است بسته هستند
27 views بازدید

برنامه افزایش و نگهداشت شهر کرج شیوه استفاده بهینه از ظرفیت های مدیریت شهری است

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی در بازدید از منطقه ۲ کرج در خصوص اجرای برنامه افزایش و نگهداشت شهر گفت: این برنامه نقش بسزایی در سود برداری از پتانسیل های سری شهرداری اعم از نیروی انسانی، قابلیت ها و ابزارهای دارد. وی اضافه کرد: غیر از آنچه گفته شد، برنامه افزایش و نگهداشت شهر کرج عرصه ساز ایجاد انگیزه و  تحرک […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی در بازدید از منطقه ۲ کرج در خصوص اجرای برنامه افزایش و نگهداشت شهر گفت: این برنامه نقش بسزایی در سود برداری از پتانسیل های سری شهرداری اعم از نیروی انسانی، قابلیت ها و ابزارهای دارد.

وی اضافه کرد: غیر از آنچه گفته شد، برنامه افزایش و نگهداشت شهر کرج عرصه ساز ایجاد انگیزه و  تحرک بین مدیران برای اجرای برنامه های مختلف شهری و به تبع آن ساماندهی شهر و جلب حداکثری رضایتمندی شهروندان است.

وحیدی گفت: این برنامه در راستای تاکید دکتر نصیری شهردار کرج و با نیت گسترش سطح خدمت رسانی به شهروندان به علاوه از طرف دیگر رفع معضلاتی که در قبلی به انجام نرسیده است، اجرایی می شود.

نائب مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج از مزایای اجرای این برنامه همراه با پاسخگویی به نیازهای شهروندی را هم کاری و تعامل جاهای ۱۰ گانه کرج برای رفع دغدغه های شهری عنوان کرد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، برنامه افزایش و نگهداشت شهر با حضور مهندس محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار، منصور وحیدی نائب مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج مهندس کمالی زاده معاون فنی و عمرانی، شهرام وارسته مدیر منطقه ۲، رسول خسرو زاده مدیر کل بازرسی شهرداری کرج و سری نیروهای جاهای ۱۰ گانه کرج صبح امروز مصادف با دهم آذرماه در منطقه ۲ کرج اجرایی شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات