کد خبر : 4349
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه ریزی دستگاههای مختلف برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است بسته هستند
18 views بازدید

برنامه ریزی دستگاههای مختلف برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است

باغستانی:برنامه ریزی دستگاههای مختلف برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان باید با براساس نیازسنجی و هم کاری دانش آموزان و خانواده های آنان در رشته های مختلف برنامه ریزی شود. محمد صادق باغستانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن بیان […]

باغستانی:
برنامه ریزی دستگاههای مختلف برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان باید با براساس نیازسنجی و هم کاری دانش آموزان و خانواده های آنان در رشته های مختلف برنامه ریزی شود.

محمد صادق باغستانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن بیان این نوشته اظهار داشت: باید توجه داشت برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت می‌بایست با نظر همه مردم خانواده به ویژه نوجوانان صورت گیرد؛ به علاوه از طرف دیگر خانواده باید برای این مسئله برنامه هفتگی ماهیانه وسالیانه داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه برای جذب کردن جوانان به برنامه‌های اوقات فراغت می بایست از برنامه‌های دلنشین استفاده شود، گفت: ایجاد عرصه‌ی خوب براى محیطى نشاط ‌آور و تفریحات لذت‌بخش متناسب با الگوهاى فرهنگى جامعه ایجاب مى‌نماید که به مسئله اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بیش از قبل توجه شود.
 
مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: با استناد به نقش کانون‌هاى فرهنگى و تربیتى در پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، بر مدیران مربوطه است که در جهت گسترش فضاى فرهنگى کانون‌هاى فرهنگى و تربیتى اقدام ضروری را معمول و با بهره برداری از مربیان متعهد و دلسوز به گسترش برنامه‌هاى مذهبى، ورزشى، هنرى، آموزشى و اردوهاى مختلف بپردازند.
 
این مسئول یادآور شد: با استناد به کمبود فضاهاى گذران اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در سطح کشور، خوب است غیر از فعالیت کانون‌هاى فرهنگى و تربیتى، مدارس و دانشگاه‌ها نیز قبل از شروع تعطیلات تابستانى برنامه و برنامه‌ منطقى و عملى براى گذران این اوقات معرفی دهند و به این دلیل مدارس و دانشگاه‌ها براى پر کردن اوقات آزاد دانش‌آموزان و دانشجویان در تابستان دایر باشند تا نوجوانان و جوانان از امکاناتى مانند زمین ورزش، کتابخانه، کارگاه و آزمایشگاه سود‌ مند شوند.

 

زهرا قاسمی

اوغات فراغت دستگاهها دانش آموزان جوانان

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات