کد خبر : 6312
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی کرج اجرایی می شود کنترل هوشمند معابر بسته هستند
17 views بازدید

برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی کرج اجرایی می شود کنترل هوشمند معابر

از اول بهمن ماه سال ۹۶؛برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی کرج اجرایی می شود/ کنترل هوشمند معابر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه برنامه زوج و فرد از ابتدای بهمن ماه سال جاری در هسته مرکزی شهر اجرایی می شود، گفت: این برنامه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به‌صورت هوشمند و از روش دوربین هاصورت می گیرد. […]

از اول بهمن ماه سال ۹۶؛
برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی کرج اجرایی می شود/ کنترل هوشمند معابر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه برنامه زوج و فرد از ابتدای بهمن ماه سال جاری در هسته مرکزی شهر اجرایی می شود، گفت: این برنامه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به‌صورت هوشمند و از روش دوربین هاصورت می گیرد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی با اعلام این خبر عنوان کرد:  برنامه زوج و فرد با استناد به مصوبه کمیته کارشناسی شورای ترافیک استان البرز از اول بهمن ماه سال ۹۶ در کرج  از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به روش مکانیزه اجرایی می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: از نمونه اهداف اجرای این برنامه، کاهش میزان آلودگی هوا در هسته مرکزی شهر، تردد روان و کاستن از بار ترافیکی است؛ امید می رود با هم کاری مطلوب شهروندان بیننده نتایج مثبت برنامه زوج و فرد در این کلانشهر باشیم.

افضلی ادامه داد: همزمان با اجرای برنامه و زوج و فرد در کرج از شهروندان خواسته می شود از ورود خودروهای غیرمجاز در محدوده برنامه طی بازه زمانی اعلام‌شده خودداری کنند؛ چرا که با خودروهایی که به روش غیرمجاز وارد محدوده برنامه می‌شوند برابر قانون برخورد می‌شود.

وی یادآور شد:  انجام برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی کرج غیر از کاهش آلودگی هوا و صوتی، مدیریت ترافیک، ارتقای ایمنی و انضباط در عبور و مرور، کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی، حفظ حقوق شهروندی را در جستجوی دارد.

برنامه زوج و فرد هسته مرکزی کرج افضلی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات