کد خبر : 6570
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرااست بسته هستند
25 views بازدید

برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرااست

برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرا است سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرا است، عنوان کرد: جرایم رانندگی از روش دوربین های نظارتی و پلاک خوان ثبت و برای رانندگان متخلف اعمال می شود. محمد حاجی جعفری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اینکه با […]


برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرا است

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه برنامه زوج و فرد در کرج در حال اجرا است، عنوان کرد: جرایم رانندگی از روش دوربین های نظارتی و پلاک خوان ثبت و برای رانندگان متخلف اعمال می شود.

محمد حاجی جعفری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اینکه با استناد به مصوبه شورای ترافیک استان البرز برنامه زوج و فرد به قوت خود باقی است، اظهار داشت: بعد از مصوبه برنامه ذکر شده به شهرداری کرج، مرکز کنترل ترافیک با همکارری پلیس راهور شهرستان درمقایسه با ثبت تخلف ورود غیر مجاز به محدوده برنامه اقدام نموده است.
 

وی خاطرنشان کرد: در راستای اطلاع رسانی به متخلفین سامانه ارسال پیامکی جرائم نیز در مرکز کنترل ترافیک به سود برداری رسیده است.
 

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج در انتهای، مبلغ جریمه ورود غیرمجاز به محدوده و یا تردد در آن محدوده را ۲۰ هزار تومان عنوان کرد.

شهرداری کرج زوج و فرد پیامک

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات