کد خبر : 5287
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۰۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه ساماندهی تپه مرادآب کرج بعد از ۱۶ سال مغفول مانده است بسته هستند
13 views بازدید

برنامه ساماندهی تپه مرادآب کرج بعد از ۱۶ سال مغفول مانده است

خلیلی اردکانی انتقاد کرد:برنامه ساماندهی تپه مرادآب کرج بعد از ۱۶ سال مغفول مانده است عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از عدم ساماندهی تپه مرادآب، خواهان معرفی گزارش در خصوص مشکلات بازدارنده اجرای این برنامه از جانب معاونت شهرسازی شهرداری کرج شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد حسین خلیلی اردکانی در نشست کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر […]

خلیلی اردکانی انتقاد کرد:
برنامه ساماندهی تپه مرادآب کرج بعد از ۱۶ سال مغفول مانده است

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از عدم ساماندهی تپه مرادآب، خواهان معرفی گزارش در خصوص مشکلات بازدارنده اجرای این برنامه از جانب معاونت شهرسازی شهرداری کرج شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد حسین خلیلی اردکانی در نشست کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: ابتدا دهه هفتاد، بعد از بازدید هوایی مدیرعامل‌جمهوری وقت ایران (اکبر هاشمی رفسنجانی) از منطقه‌ زورآباد و مشاهده‌ بافت فرسوده‌ پلکانی معابر این منطقه، برنامه ساماندهی تپه مرادآب شکل گرفت.
 
وی اضافه کرد: به توجه به گذشت سال ها و اهتمام مدیران در اجرای این برنامه، امروز تنها تعداد معدودی از املاک منطقه تهیه و تخریب شده است؛ باید اذعان داشت اجرای ناقص این برنامه نه تنها باعث هدر رفت هزینه ها می شود، حتی بلاتکلیفی موجود مشکلی به دغدغه های منطقه اسلام آباد که در قبلی زور آباد اسم داشت، می افزاید.
 
این مسئول گفت: در چنین شرایطی ست که که در سال های ابتدایی شروع این برنامه، تصور بر این بود تپه مرادآب مبدل به تفرجگاهی عمومی برای مردم کرج و استان های دیگر به علاوه از طرف دیگر محل خوب برای سود زایی شهرداری می شود.
 
خلیلی اردکانی از معاونت شهرسازی شهرداری کرج خواستار شد درمقایسه با تهیه و معرفی گزارش کامل مشکلات فراروی اجرای این برنامه اقدام کند.

زهرا قاسمي

ساماندهی تپه مرادآب

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات