کد خبر : 5225
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه ساماندهی دستفروشان در خیابان شهید بهشتی کرج اجرایی شد بسته هستند
2 views بازدید

برنامه ساماندهی دستفروشان در خیابان شهید بهشتی کرج اجرایی شد

حشمت الله عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج در راستای ارتقاء زیبایی تصویری شهر و ساماندهی معابر شهری برنامه تجمیع و ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی را اجرایی کرد. سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: این اداره کل برنامه […]

حشمت الله عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج در راستای ارتقاء زیبایی تصویری شهر و ساماندهی معابر شهری برنامه تجمیع و ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی را اجرایی کرد.

سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: این اداره کل برنامه تجمیع عاملان سد معبر را با جدیت به هر میزان تمام حاوی اهمیت کاری خود قرار داده است و با حضور مستمر عوامل در معابری که شناسایی شده اند با عاملین سد معبر و تعرض کنندگان به معابر عمومی  برخورد می کنند.

این مسئول ادامه داد: مرتفع ساختن دغدغه های سد معبر و ساماندهی دستفروشان در سطح معابر شهری باعث رعایت حقوق شهروندی و ممکن آوردن محیطی آرام می شود.

وی گفت: کمک به رفع این معضل غیر از آنکه منظری مطلوب و خوب را برای شهر و شهروندان به ارمغان می آورد از بروز دیگر آسیبهای اجتماعی نیز جلوگیری بعمل می آورد و اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج نیز با هم کاری نیروی انتظامی در راستای حل سخت سد معبر و ساماندهی دست فروشان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات