کد خبر : 5225
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه ساماندهی دستفروشان در خیابان شهید بهشتی کرج اجرایی شد بسته هستند
21 views بازدید

برنامه ساماندهی دستفروشان در خیابان شهید بهشتی کرج اجرایی شد

حشمت الله عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج در راستای ارتقاء زیبایی تصویری شهر و ساماندهی معابر شهری برنامه تجمیع و ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی را اجرایی کرد. سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: این اداره کل برنامه […]

حشمت الله عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج در راستای ارتقاء زیبایی تصویری شهر و ساماندهی معابر شهری برنامه تجمیع و ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی را اجرایی کرد.

سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: این اداره کل برنامه تجمیع عاملان سد معبر را با جدیت به هر میزان تمام حاوی اهمیت کاری خود قرار داده است و با حضور مستمر عوامل در معابری که شناسایی شده اند با عاملین سد معبر و تعرض کنندگان به معابر عمومی  برخورد می کنند.

این مسئول ادامه داد: مرتفع ساختن دغدغه های سد معبر و ساماندهی دستفروشان در سطح معابر شهری باعث رعایت حقوق شهروندی و ممکن آوردن محیطی آرام می شود.

وی گفت: کمک به رفع این معضل غیر از آنکه منظری مطلوب و خوب را برای شهر و شهروندان به ارمغان می آورد از بروز دیگر آسیبهای اجتماعی نیز جلوگیری بعمل می آورد و اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج نیز با هم کاری نیروی انتظامی در راستای حل سخت سد معبر و ساماندهی دست فروشان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات