کد خبر : 5962
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار سود برداری قرار گرفت بسته هستند
14 views بازدید

برنامه عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار سود برداری قرار گرفت

در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی؛برنامه عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار سود برداری قرار گرفت در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و جلوگیری از هزینه های تشریفاتی افتتاح برنامه های عمرانی، برنامه تعریض حاشیه اتوبان کرج، روز قبل ۱۵ آذر ماه در مدار سود برداری قرار گرفت تا حجم زیادی از ترافیک ورودی شهر کاهش بیابد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری […]

در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی؛
برنامه عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار سود برداری قرار گرفت

در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و جلوگیری از هزینه های تشریفاتی افتتاح برنامه های عمرانی، برنامه تعریض حاشیه اتوبان کرج، روز قبل ۱۵ آذر ماه در مدار سود برداری قرار گرفت تا حجم زیادی از ترافیک ورودی شهر کاهش بیابد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روز قبلی بعد از بازدید دکتر اصغر نصیری، شهردار کرج از روند اجرای برنامه تعریض حاشیه اتوبان کرج، حدفاصل پل کلاک تا پل فردیس ، دستور بازگشایی این محدوده برای استفاده مسافران در روزهای تعطیلات و کاهش حجم ترافیک در این مسیر، بدون اجرا مراسم افتتاحیه رسمی صادر شد.

شهردار کرج در این بازدید با اشاره به اهداف برنامه تعریض حاشیه اتوبان عنوان کرد: ایجاد روانی حرکت در مسیر خط ۴ حصار، بالا بردن سرعت حرکت وسایل نقلیه، کاهش تراکم بوجود آمده در ساعات اوج ترافیک و کاهش خسارات جانی ناشی از تصادفات ممکن از اولویت های اجرای این برنامه می باشد.

نصیری گفت: از دیگر خروجی های مثبت اجرای برنامه های ترافیکی کاهش مصرف سوخت، آلودگی هوا، کاهش لحظه سفر و تسهیل در دسترسی به مسیرهای منتهی به کلانشهر کرج است.

نصیری یادآور شد: اصلاحات بوجود آمده با تکیه بر اعمال کارشناسی و به منظور کاهش حجم ترافیک و گسترش ایمنی در سطح شهر صورت می پذیرد.

ایشان در انتهای بر لزوم پیشرفت محیط سبز در این محدوده تاکید کرد و گفت: حفظ و گسترش محیط سبز حاشیه اتوبان می تواند نقش به سزای در زیبایی و شادابی محیط شهری ایجاد کند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، در این بازدید غیر از دکتر نصیری شهردار کرج و محمد کریم شفیعی قائم مقام وی، علی اصغر کمالیزاده معاون فنی و عمرانی،  افضلی معاون حمل و نقل و ترافیک، احمد رضا خلوصی مدیر کل سازمان عمران شهرداری کرج و چند تن از عضو های شورای شهر این کلانشهر حضور داشتند.


 

برنامه عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار سود برداری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات