کد خبر : 6536
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۴:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه نگهداشت شهری به درخواست های مردمپاسخ داد کرج در انتظار اجرای برنامه “استقبال از بهار” بسته هستند
17 views بازدید

برنامه نگهداشت شهری به درخواست های مردمپاسخ داد کرج در انتظار اجرای برنامه “استقبال از بهار”

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس محمد کریم شفیعی در گفتگو با آوای اینترنتی مدیریت شهری کرج با اشاره به اینکه عملیات اجرایی برنامه “افزایش نگهداشت شهر” از ۱۰ هفته قبلی در جاهای مختلف شهرداری کرج شروع شد، گفت: تازه ترین گام برنامه نیز در منطقه ۸ اجرا شد. وی با اشاره به حضور نیروهای جاهای، سازمان ها و معاونت در اجرای برنامه […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس محمد کریم شفیعی در گفتگو با آوای اینترنتی مدیریت شهری کرج با اشاره به اینکه عملیات اجرایی برنامه “افزایش نگهداشت شهر” از ۱۰ هفته قبلی در جاهای مختلف شهرداری کرج شروع شد، گفت: تازه ترین گام برنامه نیز در منطقه ۸ اجرا شد.

وی با اشاره به حضور نیروهای جاهای، سازمان ها و معاونت در اجرای برنامه “افزایش نگهداشت شهر” اضافه کرد: اقداماتی از نمونه؛ لکه گیری آسفالت، پیشرفت محیط سبز، رفت و روب، لایه برداری و لجن برداری، نصب علائم ترافیکی، ساماندهی سیما و منظر شهری در شکل اجرای این برنامه انجام شد.

قائم مقام شهردار کرج پایه و اساس فعالیت “برنامه افزایش نگهداشت شهر” را پیغام های شهروندان در سامانه ۱۳۷ عنوان کرد و گفت: در راستای اجرای این برنامه درخواست های مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷ کارشناسی و مرتفع شد.

آراستگی شهر در برنامه “استقبال از بهار”

وی خاطرنشان کرد: برنامه ” استقبال از بهار” از ۲۰ بهمن ماه تا ۲۰ اسفند ماه در همه جاهای و با حضور تمامی عوامل شهرداری به طرز جدی اجرا می شود.

شفیعی از آراستگی و پیراستگی شهر در برنامه “اسقبال از بهار” اشاره نمود و گفت: برای سال تازه دیوار های شهر نمایی تازه به خود می گیرد.

کاهش بار ترافیکی با اعمال برنامه زوج و فرد

قائم مقام شهردار کرج به کمیته هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و راهور اشاره و تصریح کرد: با اعمال محدودیت های ترافیکی در شکل برنامه زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج سعی کردیم نقاط پرتردد ترافیکی را مدیریت کنیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات