کد خبر : 4738
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه همسان گزینی در البرز اجرایی شد بسته هستند
18 views بازدید

برنامه همسان گزینی در البرز اجرایی شد

به نوشته اخبار البر، فرید نجف‌نیا معاون فرهنگی مدیرعامل کل دادگستری استان البرز پیرامون نحوه رفتار درآمدن برنامه همسان گزینی در استان البرز گفت: معاونت فرهنگی قوه قضائیه در راستای ترویج سنت پسندیده ازدواج برنامه همسان‌گزینی را با هم کاری موسسه تبیان شروع کرده که برای این منظور چندین استان به روش آزمایشی انتخاب شده‌اند که استان البرز یکی از آن‌هاست. وی اضافه کرد: […]


به نوشته اخبار البر، فرید نجف‌نیا معاون فرهنگی مدیرعامل کل دادگستری استان البرز پیرامون نحوه رفتار درآمدن برنامه همسان گزینی در استان البرز گفت: معاونت فرهنگی قوه قضائیه در راستای ترویج سنت پسندیده ازدواج برنامه همسان‌گزینی را با هم کاری موسسه تبیان شروع کرده که برای این منظور چندین استان به روش آزمایشی انتخاب شده‌اند که استان البرز یکی از آن‌هاست. وی اضافه کرد: این برنامه در دو سطح درون‌سازمانی و برون‌سازمانی در حال پیگیری است و با این شرایط همکاران ما در داخل سازمان و عموم مردم قادر اند از روش لینک http://bit.do/hamsan-help معلومات ضروری را پیرامون نحوه ثبت‌اسم و اجرای برنامه کسب کنند.

معاون مدیرعامل کل دادگستری استان البرز شرح داد: مردم مجرد و خانواده آن‌ها قادر اند بعد از کسب معلومات ضروری با مراجعه به لینک http://Bit.do/hamsan با وارد کردن کد ۱۰۳۲ با اسم کد معرف دادگستری استان البرز، ثبت‌اسم خود را تکمیل کنند. وی اضافه کرد: همه قادر اند برای کسب معلومات بیشتر در باب این برنامه با شماره ۳۲۵۴۴۰۰۷ و داخلی ۲۶۷ رابطه بگیرند به علاوه از طرف دیگر در ساعات اداری صاحبنظران مربوطه با شماره همراه ۰۹۳۸۲۰۸۵۲۰۷ جوابگوی سئوالات خواهند بود. نجف‌نیا پیرامون نقش معاونت فرهنگی در این روند گفت: معلومات ثبت اسم کنندگان در این برنامه به وسیله صاحبنظران صحت‌سنجی خواهد شد و بعد از گذرندان تست‌های روانشناسی برای هر فرد، با استناد به علایق مردم، گزینه خوب تحت نظر کارشناس معرفی می‌شود و سپس مشاوره‌های ضروری در هر مرحله توزیع خواهد شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات