کد خبر : 6221
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۶:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه کارت شهروندی،عرصه ساز ترغیب شهروندان به ناوگان عمومی است بسته هستند
15 views بازدید

برنامه کارت شهروندی،عرصه ساز ترغیب شهروندان به ناوگان عمومی است

دکتر کردی:برنامه کارت شهروندی،عرصه ساز ترغیب شهروندان به ناوگان عمومی است معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: این سری همراه با تقویت زیرساخت های ترافیکی در جستجوی آن است تا از روش اجرایی کردن برنامه کارت شهروندی، عرصه ترغیب شهروندان به سیستم حمل و نقل عمومی را ممکن سازد و سطح کیفی زندگی شهروندی را نیز پیشرفت بخشد. به نوشته […]

دکتر کردی:
برنامه کارت شهروندی،عرصه ساز ترغیب شهروندان به ناوگان عمومی است

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: این سری همراه با تقویت زیرساخت های ترافیکی در جستجوی آن است تا از روش اجرایی کردن برنامه کارت شهروندی، عرصه ترغیب شهروندان به سیستم حمل و نقل عمومی را ممکن سازد و سطح کیفی زندگی شهروندی را نیز پیشرفت بخشد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور دکتر مراد کردی معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج نشست ای با محوریت بررسی بهره برداری از برنامه کارت شهروندی در سیستم حمل و نقل عمومی از نمونه تاکسی ها برگزار شد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج پیرامون این مسئله گفت: تحقق کارت شهروندی در تاکسی ها، امکان پرداخت یکپارچه در سیستم حمل و نقل عمومی را ممکن می کند و باعث گسترش رفاه و سطح کیفی زندگی شهروندان می شود. به علاوه از طرف دیگر از دیگر مزیت‌های بهره برداری از پرداخت الکترونیکی، مدیریت این ناوگان و آگاهی از روند خدمت رسانی تاکسی های شهری است.

کردی، ارتقای خدمات هوشمند را ضرورت پیشرفت حمل و‌ نقل عمومی دانست و اضافه کرد: 

در قبلی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری کرج هوشمندسازی شده است و هم اینک در جستجوی تحقق این مهم در تاکسی ها هستیم؛ کارت شهروندی فرضیه‌ای است که نقش موثری در ترغیب شهروندان به بهره برداری از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی دارد.
 

وی ادامه داد: شهرداری کرج تصمیم گرفته است همراه با تقویت زیرساخت‌های ترافیکی، پیشرفت، تجهیز و نوسازی ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی، خدمات نرم‌افزاری و هوشمندسازی حمل و‌ نقل شهری را در تاکسی ها با خدمات رسانی و هم کاری بانک شهر و هم کاری بخش خصوصی پیگیری کند.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج یادآور شد: اجرای برنامه کارت‌ شهروندی در تاکسی ها باید در شکل یک برنامه میان‌مدت به وسیله معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری این کلانشهر با هم کاری بخش خصوصی، عملیاتی شود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این نشست مدیرعامل و معاون سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری کرج به علاوه از طرف دیگر مسئولانی از معاونت حمل و نقل و ترافیک این سری نیز حضور داشتند.


 

معاون مالی شهرداری کرج کارت شهروندی حمل و نقل

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات