کد خبر : 3237
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۲۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برپایی کنفرانس‌های تخصصی در البرز ضروری است بسته هستند
12 views بازدید

برپایی کنفرانس‌های تخصصی در البرز ضروری است

به نوشته خبر البرز ،حمیدرضا ابوالحسنی ظهر امروز در بازدید از دومین کنفرانس گل و گیاه در کرج اظهار داشت: یکی از نیازهای این کلانشهر ایجاد کنفرانس‌های تخصصی است تا بتوانیم بیش از قبل توانمندی‌های خود را به نمایش دربیاوریم. وی ادامه داد: استان البرز حاوی توانایی‌ها و ظرفیت‌های بسیار فراوانی است که با بهره برداری از این ظرفیت‌ها می‌توانیم در پیشرفت و […]

به نوشته خبر البرز ،حمیدرضا ابوالحسنی ظهر امروز در بازدید از دومین کنفرانس گل و گیاه در کرج اظهار داشت: یکی از نیازهای این کلانشهر ایجاد کنفرانس‌های تخصصی است تا بتوانیم بیش از قبل توانمندی‌های خود را به نمایش دربیاوریم.

وی ادامه داد: استان البرز حاوی توانایی‌ها و ظرفیت‌های بسیار فراوانی است که با بهره برداری از این ظرفیت‌ها می‌توانیم در پیشرفت و پیشرفت البرز گام برداریم.

این مسئول با اشاره به این که اجرا کنفرانس بین‌المللی گل و گیاه در البرز توانسته بخشی از این توانایی‌ها در معرض نمایش بگذارد اضافه کرد: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که با تعاملات و پیگیری‌های صورت گرفته نیاز البرز در قسمت ایجاد کنفرانس‌های بین‌المللی در عرصه گل و گیاه محقق شد.

ابوالحسنی تأکید کرد: در اولین کنفرانس بین‌المللی گل و گیاه کمبودهایی احساس می‌شد که با تلاش صورت گرفته این کمبودها در دومین کنفرانس گل و گیاه مرتفع شده است.

وی با تأکید بر این که مدیران در قسمت‌های مختلف باید توجه مخصوصی را بر ایجاد و برپایی کنفرانس‌های تخصصی داشته باشند، گفت: کرج و استان تازه تأسیس البرز نیازمند برپایی این گونه کنفرانس‌ها است.

ابوالحسنی ادامه داد: برپایی این کنفرانس تا اینجای کار توانسته بسیاری از مردم را از شهرهای مختلف به البرز جلب کند و این نمایش دهنده تأثیر برپایی این گونه کنفرانس‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: با برپایی این گونه کنفرانس‌ها غیر از به نمایش گذاشتن توان و ظرفیت‌های استان البرز می‌توانیم با جلب و جذب مردم مختلف در این استان در رونق اقتصادی البرز نیز تأثیرگذار باشیم.

این عضو شورای شهر کرج پیشتر سخنان خود بر خدمات رسانی عضو های دور چهارم شورای شهر کرج از برنامه‌های پیشرفت‌ای فضاهای سبز تأکید کرد و گفت: کرج نیازمند پیشرفت فصاهای سبز است.

ابوالحسنی اظهار داشت: با این وجود تا اینجای کار اعمال مناسبی در مسیر پیشرفت فضاهای سبز در کرج انجام شده است با اینحال این میزان با استناد به گسترش جمعیت کافی نسیت.

وی خاطرنشان کرد: همه جاهای در کلانشهر کرج می بایست از برنامه‌های پیشرفت فضاهای سبز برخوردار شوند و سرانه‌های فضاهای سبز به تناسب جمعیت در جاهای مختلف با اضافه شدن همراه باشد.

دومین کنفرانس بین‌المللی گل و گیاه از ۱۲ شهریور لغایت ۱۶ شهریور از ساعت ۱۰صبح تا ۹ شب در باغ گل‌های پارک شهید چمران کرج دایر است.

منبع : فارس

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات