کد خبر : 5794
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برگزاریکمیسیون دیزاین شبکه معابر و تقاطعات بسته هستند
10 views بازدید

برگزاریکمیسیون دیزاین شبکه معابر و تقاطعات

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشست کمیسیون دیزاین شبکه معابر و تقاطعات، بررسی برنامه بررسی ها ارزیابی و اولویت سنجی احداث تقاطعات غیر همسطح کلانشهر کرج با نگاه “مدیریت ارزش” مورد بررسی مدیران ارشد مدیریت شهری کرج قرار گرفت. در این کمیسیون، اعضا به بیان نظرها خود در  عرصه افزایش اعمال آرامسازی ترافیک پرداختند و برای تحقق این مهم بر بهره برداری […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشست کمیسیون دیزاین شبکه معابر و تقاطعات، بررسی برنامه بررسی ها ارزیابی و اولویت سنجی احداث تقاطعات غیر همسطح کلانشهر کرج با نگاه “مدیریت ارزش” مورد بررسی مدیران ارشد مدیریت شهری کرج قرار گرفت.

در این کمیسیون، اعضا به بیان نظرها خود در  عرصه افزایش اعمال آرامسازی ترافیک پرداختند و برای تحقق این مهم بر بهره برداری از ابزارهای مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج تاکید کردند؛ به علاوه از طرف دیگر نمایندگان دانشگاه خوارزمی نیز با اسم مشاور برنامه در کمیسیون دیزاین شبکه معابر و تقاطعات حضور داشتند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است مدیرعامل مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، معاون برنامه ریزی و پیشرفت سرمایه انسانی، مدیران عرصه حمل و نقل و ترافیک شهرداری این کلانشهر، در نشست ذکر شده حضور داشتند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات