کد خبر : 5150
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بهره برداری از نیروهای کارآمد در هیئت های ورزشی البرز ضروری است بسته هستند
72 views بازدید

بهره برداری از نیروهای کارآمد در هیئت های ورزشی البرز ضروری است

بهره برداری از نیروهای کارآمد در هیئت های ورزشی البرز ضروری است کرج – مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: روسای منتخب هیئت های ورزشی استان غیر از بهره برداری از نیروهای کارآمد از توان و ظرفیت بخش خصوصی نهایت سود را ببرند.    به نوشته خبرنگار مهر ، امیر غفرانی بدازظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان که با […]

بهره برداری از نیروهای کارآمد در هیئت های ورزشی البرز ضروری است کرج – مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: روسای منتخب هیئت های ورزشی استان غیر از بهره برداری از نیروهای کارآمد از توان و ظرفیت بخش خصوصی نهایت سود را ببرند.   


به نوشته خبرنگار مهر ، امیر غفرانی بدازظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان که با حضور نایب مدیرعامل فدراسیون تیراندازی با کمان کشور همراه بود، با اشاره به اینکه این ورزش از رشته های مهم و پراهمیت المپیکی است، اظهار کرد: این رشته جزو ورزش هایی است که مورد تاکید پیامبر اکرم (ص) و بزرگان دین قرار گرفته که بدین خاطر نیز ارزش دو چندانی پیدا می کند.

غفرانی با قدردانی از زحمات مدیرعامل قبلی هیئت (حسن رمضانی) تصریح کرد: رشته تیراندازی با کمان جزو ورزش هایی است که در قسمت بانوان از پتانسیل زیادی دارا بوده و می تواند حرف های فراوانی برای گفتن داشته باشد که این مهم نیز توجه ویژه ی مدیران هیئت را می طلبد.

وی ادامه داد: مدیرعامل منتخب باید غیر از بهره برداری از نیروهای کارآمد، از توان و ظرفیت بخش خصوصی نهایت سود را ببرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تاکید بر لزوم احساس مسئولیت عضو های مجمع درمقایسه با هیئت، اضافه کرد: مطمئنا مدیرعامل منتخب بدون کمک و همراهی عضو های مجمع در پیشبرد امور موفق نخواهد بود و نیاز است که همه اعضا وی را در این مسیر یاری کنند.

وی به مشکلات مالی ورزش اشاره نمود و گفت: در کمال تاسف اداره کل از جهت بودجه و اعتباری شرایط فرضیه آلی برای رشته ها نداشته و در تنگنای مالی قرار دارد با اینحال با این همه باز هم آنچه در توان داریم را برای افزایش و تعالی ورزش استان و کمک به هیئت های ورزشی انجام خواهیم داد.

غفرانی به انتظارات بالا از تیراندازی با کمان استان اشاره نمود و گفت: باید برنامه ریزی های مدیرعامل منتخب به نحوی انجام شود که استان البرز در بازی های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ حداقل یک نماینده داشته باشد.


 

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات