کد خبر : 5450
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بهره برداری از نیروهای کارشناس، دستیابی شهرداری ها به در آمد پایدار را محقق می سازد بسته هستند
2 views بازدید

بهره برداری از نیروهای کارشناس، دستیابی شهرداری ها به در آمد پایدار را محقق می سازد

رسولی:بهره برداری از نیروهای کارشناس، دستیابی شهرداری ها به در آمد پایدار را محقق می سازد مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: شهرداری یک بنگاه اقتصادی است که باید با بهره برداری از نیروهای کارشناس و کارآمد در بدنه خود، به سود پایدار دست یابد. […]

رسولی:
بهره برداری از نیروهای کارشناس، دستیابی شهرداری ها به در آمد پایدار را محقق می سازد

مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: شهرداری یک بنگاه اقتصادی است که باید با بهره برداری از نیروهای کارشناس و کارآمد در بدنه خود، به سود پایدار دست یابد.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: احد رسولی با حضور در سازمان حمل و نقل ریلی ضمن بازدید از واحد های مختلف، از نزدیک در جریان فعالیت صاحبنظران و مسئولین این سازمان قرار گرفت.
 
وی، هدف از بازدید عضو های شورای شهر از سازمان ها و جاهای مختلف شهرداری کرج را آشنایی با کارشناسان و صاحبنظران عنوان کرد و اضافه کرد: از اهداف این بازدید ها، شنیدن مشکلات و مسائلی است که دستیابی به اهداف سازمانی را با سخت روبرو ساخته و سعی خواهد شد در صورت لزوم، با ارسال لوایحی، درمقایسه با رفع دغدغه های اقدام کرد.
 
این مسئول، ایجاد تعامل بیشتر بین شورای شهر و جاهای و سازمان های مختلف شهرداری را یکی از ارکان مهم در پیشبرد اهداف دانست و گفت: بسیاری از لوایحی که به شورای شهر ارسال می شود، به روش خام می باشند، در صورتیکه باور دارم بهره برداری از نظریات کارشناسانه کارشناسان می تواند در کوتاه تر نمودن پروسه رسیدگی به پرونده ها و تصویب لوایح کمک نماید.
 
رسولی خاطر نشان شد: از جهت دیگر حاکمیتِ چنین نگاهی باعث خواهد شد، فاصله سری های نظارتی و اجرایی کمتر شده و این اعتماد در مدت کمتری، منتج به نتایج دلخواه شود.
 
مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: مبدل فضاهای انتقادی به محیط گفتگو، بوجود آورنده محیط تعامل خواهد بود که این مهم، نتیجۀ آسیب شناسی در سازمان ها و جاهای، با دید مثبت است.
 

همتی، مدیر کل سازمان حمل و نقل ریلی نیز در این بازدید با بیان اینکه ترافیک اصلی ترین معضل شهر کرج است گفت: در جستجوی ترافیک، معضلاتی مانند آلودگی هوا و مشکلات زیست محیطی، گریبانگیر شهر شده است که رفع بخش عظیمی از این دغدغه های با سود برداری از مترو کرج مرتفع خواهد شد.
 
–          بازدید از واحد های مختلف سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج

پیشتر، مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج بهمراه مدیر کل سازمان حمل و نقل ریلی، با حضور در واحد های مختلف سازمان، در جریان روند اجرایی و مشکلات قرار دریافت کردند.
 
ناصربخت، قائم مقام سازمان حمل و نقل ریلی، در حضورِ ناظر شورای شهر عنوان داشت: احداث پایین گذر و روگذر و تقاطعات، تنها باعث جابه جایی ترافیک از نقطه ای به نقطه دیگر می شود در صورتیکه احداث یکی از خطوط قطار شهری، بخش اعظمی از مردم را در مسیر های پر ترافیک میتواند منتقل نماید و مسکنی برای ترافیک موجود باشد.
 
احد رسولی، پیشتر روند این بازدید، خواستارِ انجام بررسی ها بر روی خط ۵، حد فاصل سه راه رجایی شهر و فرودگاه پیغام شد، وی اضافه کرد: شهرداری باید دور اندیشی ضروری ، در جهت ایجاد پویایی اقتصادی در شهر داشته باشد.
 
وی اضافه کرد: بخش جنوبی شهر کرج، اتصال خوبی با مرکز شهر ندارد و شبکه های اقتصادی به خوبی شکل نگرفته است، باید در نظر داشت که اجرا کدام یک از خطوط می تواند با اسم کلید اقتصادی، در بازگشایی گره اقتصادی پیش قدم باشد.
 
مدیر کل سازمان حمل و نقل ریلی نیزدر ادامۀ روند این بازدید از واحد های سازمان گفت: برای استفاده بهینه از نیروها، سازمان حمل و نقل ریلی طی برنامه ای مدون، درمقایسه با حضور پرسنل در کلاسهای آموزشی مختلف و همسو با اهداف سازمان اقدام نموده است و به جرات قادریم بگوییم، پرسنلی که هم اینک شاغل در این سازمان هستند، فارغ از مبحث تحصیلات مرتبط، جزو نیروهای کیفی و موثر برای سیستم شهرداری بشمار می روند.
 
در این راستا، احد رسولی با بیان اینکه شهرداری کرج از ورود نیروهای سفارشی و غیر مرتبط جلوگیری خواهد نمود، اضافه کرد: در بازدید هایی که تا به این لحظه از عده ای سازمانها بعمل آمده، می توان چنین تخمین زده کرد، سازمان حمل و نقل ریلی جزو سازمان هایی است که نیروهایی با تخصصِ مرتبط و فن آور را در بدنه خود دارد.
 
این مسئول به علاوه از طرف دیگر در بازدید از واحد روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی گفت: روابط عمومی با اسم واحدی که رابطهِ بین سری و جامعه را ممکن می کند، باید درمقایسه با پر رنگ کردن فعالیت ها و اعمال سازمانی مبادرت ورزد، این مسئله همه ما را در انجام رسالت اصلی که همانا ایجاد شفافیت است، یاری خواهد نمود.
 
ایشان در انتهای از مدیر کل سازمان حمل و نقل ریلی خواست در صورت ممکن بودن شرایط، عرصه بازدید شهروندان از روند اجرایی تونل قطارشهری به روش فصلی مهیا شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات