کد خبر : 4167
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز بسته هستند
19 views بازدید

بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز

در منطقه ۹ کرج صورت گرفت:بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز اطلاع داد. رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: رنگ آمیزی و بهسازی فلاورباکس عرشه پل شهدای دانش آموز به […]

در منطقه ۹ کرج صورت گرفت:
بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از بهسازی فلاورباکس های عرشه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز اطلاع داد.

رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: رنگ آمیزی و بهسازی فلاورباکس عرشه پل شهدای دانش آموز به طول ۷۰۰ متر انجام شد.

این مسئول اضافه کرد: برنامه ریزی و هماهنگی جهت رفع نازیبایی ها در سطوح محیط سبز منطقه با شروع از محله  بلوار شهدای دانش آموز و بهسازی و رنگ آمیزی، به علاوه از طرف دیگر جایگزینی وکاشت انواع درختچه و گل ها از قبیل (شیرخشت، پیچ امین الدوله، پیچ انار، پیچ گلیسن، گل انار) صورت گرفت.

ایشان در خصوص فعالیت های محیط سبز منطقه اضافه کرد: هماهنگی و کنترل جهت رفع نواقص و افزایش موقعیت روشنایی بوستان ها، میادین، لچکی و بلوارها، برنامه ریزی و کنترل بر اکتیو بودن آبنماها و رفع نواقص سیستم های روشنایی و پمپ های سطح شهر بخشی از فعالیت مدیریت نظارت بر امور پارک ها و محیط سبز شهرداری منطقه ۹ است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر در راستای این برنامه برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص بروز رسانی کلیه سطوح محیط سبز شامل لکه گیری چمن، واکاری کسری گونه ها و تکمیل باغچه های گل فصل و دائم نیز صورت می پذیرد.

مساعد یادآور شد: برنامه ریزی و هماهنگی در جهت تعمیر، مرمت و سود برداری از خدمات های بهداشتی سطوح پارک ها و نظارت بر رنگ آمیزی مبلمان و رفع نواقص وسایل بدنسازی و لوازم بازی در کلیه سطوح محیط سبز بهمراه نظارت در خصوص تامین گل های فصلی و زیباسازی و گلکاری میادین، معابر، لچکی ها و پارک ها نیز از جانب این اداره صورت می پذیرد.

این مسئول اضافه کرد: برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص ایمن سازی برنامه های عمرانی محیط سبز، هماهنگی و کنترل در خصوص نصب و جانمایی و گلکاری فلاور باکس ها، چیدمان گل در کف و گلکاری ویژه میادین و لچکی ها و هماهنگی در خصوص تجهیز و کنترل و ارزیابی فعالیت های محیط سبز نیز در مسیر پیش روی محیط سبز این منطقه است.

نازنین فرضی زاده

منطقه ۹ بهسازی فلاورباکس شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات