کد خبر : 3361
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بیش از هزار تن میوه شب عید بین شهروندان کرجی توزیع شد بسته هستند
16 views بازدید

بیش از هزار تن میوه شب عید بین شهروندان کرجی توزیع شد

بهروز ورمهمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این نوشته اظهار داشت: سازمان میادین بیش از ۱۰ سال است در جهت خدمات رسانی به شهروندان در شکل برنامه تنظیم مارکت میوه روزهای پایانی سال با اسم بزرگترین شبکه توزیع شهر حضور اکتیو و موفق و چشمگیر داشته و امسال نیز از قبیل سنوات قبلی این وظیفه را به عهده گرفته و […]

بهروز ورمهمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این نوشته اظهار داشت: سازمان میادین بیش از ۱۰ سال است در جهت خدمات رسانی به شهروندان در شکل برنامه تنظیم مارکت میوه روزهای پایانی سال با اسم بزرگترین شبکه توزیع شهر حضور اکتیو و موفق و چشمگیر داشته و امسال نیز از قبیل سنوات قبلی این وظیفه را به عهده گرفته و اعمال ضروری را انجام داده است.

وی اضافه کرد: در این راستا طی جلسات متعدد ستاد تنظیم مارکت در استانداری، فرمانداری و سازمان جهاد کشاورزی استان، سیب و پرتقال برای معرفی در برنامه توزیع میوه روزهای پایانی سال استان پیش بینی و اعمال خرید و تأمین به وسیله مباشر تأمین ( مدیریت تعاون روستائی استان البرز ) انجام گرفت.

این مسئول ادامه داد: در پیش بینی ابتدایی، مقدار ۱۸۰۰ تن پرتقال و ۸۰۰ تن سیب برای کل استان البرز مقرر کرده شد که از این میزان ۶۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب به سازمان میادین تخصیص یافت تا بین شهروندان توزیع شود.

ورمهمدی ادامه داد: با استناد به سرمازدگی کالا مرکبات در سال قبلی و نگرانی سازمان از کیفیت مرکبات تهیه شده در برنامه تنظیم مارکت، به محض اطلاع از شروع عملیات انتقال پرتقال، صاحبنظران سازمان به سردخانه محل ذخیره سازی مراجعه و محموله های پرتقال وارده را تحت بررسی قرار دادند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج یادآور شد: در کل با بررسی های کارشناسی، میزان ۶۰۰ تن پرتقال وارداتی و ۳۰۰ سیب کالا استان زنجان که از کیفیت بسیار مطلوبی دارا بود، به سازمان میادین اختصاص یافت.

وی اطلاع داد: در این راستا مقرر شد که هرکیلو پرتقال ۳۹۰۰۰ ریال و هرکیلو سیب ۳۵۰۰۰ ریال در بازارها و مکان های پیش بینی شده از جانب سازمان میادین میوه و تره بار معرفی شود.

این مسئول گفت: از جانب این سازمان ۹ مکان موقت معرفی مستقیم میوه شب عید در نقاط مختلف این کلانشهر با پراکندگی خوب و دسترسی راحت اجرا شد به علاوه از طرف دیگر ۳۳ غرفه در بازارهای روز میوه و تره بار نیز میوه شب عید با نرخ مصوب را بین شهروندان توزیع کردند.

وی از رضایت شهروندان از هزینه و کیفیت مطلوب میوه های شب عید نیز اطلاع داد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات