کد خبر : 4069
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بیش از ۲ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۳ کرج پخش شد بسته هستند
14 views بازدید

بیش از ۲ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۳ کرج پخش شد

طی ۱۶ روز؛بیش از ۲ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۳ کرج پخش شد مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج از پخش دو هزار و ۲۰۰ تن آسفالت در سطح منطقه طی ۱۶ روز اطلاع داد. مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر، گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری میزان تناژ مصرفی آسفالت برای […]

طی ۱۶ روز؛
بیش از ۲ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۳ کرج پخش شد

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج از پخش دو هزار و ۲۰۰ تن آسفالت در سطح منطقه طی ۱۶ روز اطلاع داد.

مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر، گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری میزان تناژ مصرفی آسفالت برای منطقه ۳ کرج دو هزار و ۲۰۰ تن بوده که حدود ۲۲ تن از این میزان جهت لکه گیری آسفالت در شهرک کوثر صرف شده است.

این مسئول به علاوه از طرف دیگر از اجرای عملیات روکش آسفالت در جاده ملارد، خیابان گلستان ۱۶ (خلبانان شکاری) گفت و اضافه کرد: در گلستان ۵ نیز عملیات لکه گیری آسفالت اجرا شده است.

وی، لکه گیری آسفالت در خیابان بوعلی سینای شرقی، بلوار بیات، و خیابان ۳۳ غربی و ۳۱ شرقی را از دیگر اعمال واحد آسفالت منطقه طی اردیبهشت ماه سال جاری اطلاع داد.

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با اشاره به اینکه عملیات روکش آسفالت در پیاده رو بلوار بیات از فلکه پنجم تا قریشی اجرایی شده است، گفت: کوچه بهار واقع در خیابان چهلم و کوچه گلها در شیراز شرقی با عملیات جدول کشی بهسازی طی هفته آتی در خصوص آسفالت آن نیز اقدام می شود.

فاطمی پیشتر به نصب دو سرعت گیر آسفالتی در بلوار ثابتی و نصب تابلو سرعت گیر در این بلوار اشاره نمود و اضافه کرد: این سرعت گیرها با نیت جلوگیری از تصادفات ممکن نصب شده است.

این مسئول در انتهای گفت: عملیات عمرانی احداث مقبره شهدا نیز شروع شده و در آتی ای نزدیک بیننده سود برداری از این مقبره خواهیم بود.

سمیه احمدی

عملیات آسفالت شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات