کد خبر : 6294
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بیش از ۹۰۰ درخت و درختچه به وسیله سازمان سیما منظر و محیط سبز کرج کاشته شد بسته هستند
11 views بازدید

بیش از ۹۰۰ درخت و درختچه به وسیله سازمان سیما منظر و محیط سبز کرج کاشته شد

در هفتمین مرحله از برنامه افزایش نگهداشت شهر؛بیش از ۹۰۰ درخت و درختچه به وسیله سازمان سیما منظر و محیط سبز کرج کاشته شد روز قبلی در هفتمین مرحله از برنامه افزایش و نگاهداشت شهر کرج سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری در منطقه ۷ این کلانشهر حضور یافتند و به فعالیت و کاروتلاش پرداختند. در پی فعالیت این سازمان ۷۱۲ اصله درخت […]

در هفتمین مرحله از برنامه افزایش نگهداشت شهر؛
بیش از ۹۰۰ درخت و درختچه به وسیله سازمان سیما منظر و محیط سبز کرج کاشته شد

روز قبلی در هفتمین مرحله از برنامه افزایش و نگاهداشت شهر کرج سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری در منطقه ۷ این کلانشهر حضور یافتند و به فعالیت و کاروتلاش پرداختند. در پی فعالیت این سازمان ۷۱۲ اصله درخت و درختچه در منطقه گفته شده کاشته شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روز قبلی  هفتمین مرحله از برنامه افزایش و نگاهداشت شهر کرج در منطقه ۷ این کلانشهر به اجرا در آمد و نیروهای سازمان سیما، منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج مانند قبلی  از تمام جاهای به این بخش از شهر آمدند و با بهره برداری از نهایت  توان و پتانسیل به رفع نیازهای فوریتی و اورژانسی در امورات مرتبط به محیط سبز و زیباسازی پرداختند.
 
برنامه افزایش نگهداشت شهر با تاکید دکتر اصغر نصیری شهردار کرج، از ابتدای آذر ماه سال ۹۶ در این کلانشهر شروع شده است و منطقه ۵ مبداء این برنامه بوده است. این برنامه تا رسیدن به مرحله پایانی تنها سه منطقه ۱، ۸ و ۹ را پیش رو دارد و تا به این لحظه رضایتمندی چشمگیر شهروندان، نشان از عملکرد موفق برنامه افزایش نگهداشت شهر داشته است.

از نمونه اهداف”برنامه افزایش نگهداشت شهر” ارتقای کیفی زندگی شهری، گسترش رضایتمندی شهروندان، اثربخشی و ارتقای کارآمدی فعالیت های مدیریت شهری است و مبنای اجرای آن غیر از انجام اعمال کارشناسی، شناخت مشکلات و رصد نیازهای محلات، سود مندی از تمامی ظرفیت های موجود در سطح جاهای، سازمانهای تابعه، معاونت ها و بسیج قابلیت ها برای رسیدن به حداقل استانداردهای شهری است.

ارتقای محیط سبز و دلچسب سازی نیز در برنامه افزایش نگهداشت شهر کرج  از جانب سازمان سیما، منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج با نظارت و پیگیری های مستمر عطایی، سرپرست سازمان با جدیت به هر میزان تمام پیگیری می شود تا سرانه ها به حالت مطلوب برسند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود غیر از انجام  امورات جانبی در امر محیط سبز و زیباسازی که به وسیله نیروهای اعزامی از  مناطق۱۰ گانه به منطقه ۷  این کلانشهر صورت گرفت،  ۲۲۲ اصله درخت و ۶۹۰ درختچه  در فضاهای از قبل تعیین شده کاشته و نیز  مساحتی به متراژ ۶۱ هزارو ۲۰۰ متر مربع نیز نظافت و پاکسازی شد.

در عرصه زیباسازی نیز ۴ هزارو ۳۵۰ متر مربع دیوار  پاکسازی و رنگ آمیزی به علاوه از طرف دیگر تعداد ۲۵ بنر و پلاکارد زائد از سطح منطقه تجمیع شد.

نازنین فرضی زاده

سیما منظر محیط سبز شهری نگهداشت شهر افزایش شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات