کد خبر : 4426
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تجمیع بیش از۸ هزار تن زباله در منطقه ۹ شهرداریکرج بسته هستند
16 views بازدید

تجمیع بیش از۸ هزار تن زباله در منطقه ۹ شهرداریکرج

تجمیع بیش از۸ هزار تن زباله در منطقه ۹ شهرداری کرج مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج ازجمع آوری هشت هزارو ۷۰۰ تن زباله و پاکسازی ۹۵۰ تن خاک و نخاله طی روز های واپسین در این منطقه اطلاع داد. سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: به علاوه از طرف دیگر در مدت لحظه ذکر شده […]


تجمیع بیش از۸ هزار تن زباله در منطقه ۹ شهرداری کرج

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج ازجمع آوری هشت هزارو ۷۰۰ تن زباله و پاکسازی ۹۵۰ تن خاک و نخاله طی روز های واپسین در این منطقه اطلاع داد.

سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: به علاوه از طرف دیگر در مدت لحظه ذکر شده با تلاش نیروهای خدماتی این عرصه بیش از ۲۳ هزار و۷۰۰مترمربع از از زمین های بایر نیز تسطیح ومورد عملیات پاکسازی قرار گرفته است.

مساعد پیشتر با اشاره به اینکه شست‌ و شوی معابر سطح شهر به لحاظ ارتقاء پاکیزگی و زیبای های تصویری محیط شهری از ارزش بالایی دارا است، گفت: عملیات شست‌ و شوی ۳۴ هزار ۳۰۰ متر مربع جویها وزیر پل ها سطح منطقه، پاکسازی دوهزار و ۴۰۰ متر مربع از دیوارهایی که مورد بهره برداری ی پوسترهای تبلیغاتی قرار گرفته است و یک هزارو۳۲۸ مورد ازمخازن زباله  سطح منطقه  مورد شستشو قرار گرفت.
 
ایشان پیشتر به جای مهم عرصه خدمات شهری با اسم یکی از هسته‌های مرکزی مدیریت شهری اشاره و گفت: بر کسی پوشیده نیست که عرصه خدمات شهری با عملکرد مطلوب خود روح و روان تازه ای به کالبد شهر می بخشد و نقش تعیین‌کننده‌ای در سازمان‌دهی و معرفی خدمات با استناد به نیازهای شهروندان دارد.
 
مدیر منطقه۹ شهرداری کرج، در انتهای با اعلام رضایت از عملکرد عرصه خدمات شهری منطقه خاطر نشان کرد: این عرصه در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری، جلب هم کاری عمومی شهروندان تا به این لحظه گام های موثری را برداشته است و تا انتهای سال نیز برنامه های مدونی را در این عرصه اجرایی می کند.

سمیه احمدی

تجمیع بیش از۸ هزار تن زباله شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات