کد خبر : 4902
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تجمیع و هدایت آبهای سطحی در سطح منطقه ۸ کرج بسته هستند
16 views بازدید

تجمیع و هدایت آبهای سطحی در سطح منطقه ۸ کرج

محمد رضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ازحفر چهار حلقه چاه جذبی به منظور تجمیع آب های سطحی درسطح منطقه ۸ کرج خبرداد. سیفی با اعلام این خبرگفت: با استناد به نزدیک شدن به فصل پاییز و به منظور رفع معضل آب گرفتگی درایام نزولات آسمانی تعدادچهارحلقه چاه جذبی به میزان ۵۱۴ مترمکعب درمحله های حسن آباد، حاجی آباد، راستگرد […]

محمد رضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ازحفر چهار حلقه چاه جذبی به منظور تجمیع آب های سطحی درسطح منطقه ۸ کرج خبرداد.

سیفی با اعلام این خبرگفت: با استناد به نزدیک شدن به فصل پاییز و به منظور رفع معضل آب گرفتگی درایام نزولات آسمانی تعدادچهارحلقه چاه جذبی به میزان ۵۱۴ مترمکعب درمحله های حسن آباد، حاجی آباد، راستگرد بلوار نبوت و در پارک خانواده حفرگردیده است.

وی با اشاره به اینکه سيستم جمع آوري آب هاي سطحي هنوز با اسم مساله مهمي در طراحي بافت شهري مقرر کرده نشده و مشكلات ناشي از آن به روشنی در سطح شهرها ديده مي شود، بر رفع این سخت تاکید کرد.

این مسئول با بیان اینکه ایجاد پایین تولید های ضروری در راستای جمع‌آوری، کنترل و هدایت آبهای سطحی از اولویت های مدیریت شهری این کلانشهر است، گفت: برای پیشرفت این زیرساخت‌های حیاتی به طرز جد و مستمر در منطقه ۸ شهرداری کرج پیگیری می شود.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج اضافه کرد:باعنایت به قرارگرفتن این منطقه دردامنه ی کوه ولزوم کنترل و هدایت سیل آب های ناشی ازبارندگی ها، باشناسایی محل های حادثه خیز و کارشناسی صورت گرفته این مهم به انجام رسیده است .

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات