کد خبر : 3876
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تجمیع ۲ هزاربنر تبلیغاتی غیرمجاز از منطقه ۹ کرج لزوم صیانت از حقوق شهروندی بسته هستند
8 views بازدید

تجمیع ۲ هزاربنر تبلیغاتی غیرمجاز از منطقه ۹ کرج لزوم صیانت از حقوق شهروندی

سید رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: بنر های غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و  به علاوه از طرف دیگر پیشگیری از اخلال در سیمای شهری با تلاش کارکنان واحدهای اجرایی و سدمعبر خدمات شهری تجمیع شدند. مساعد اظهار داشت: با استناد به ماده ۵۷ قانون نصب هرگونه پلاکارد، بنر و تصویر به وسیله کاندیدا […]

سید رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: بنر های غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و  به علاوه از طرف دیگر پیشگیری از اخلال در سیمای شهری با تلاش کارکنان واحدهای اجرایی و سدمعبر خدمات شهری تجمیع شدند.

مساعد اظهار داشت: با استناد به ماده ۵۷ قانون نصب هرگونه پلاکارد، بنر و تصویر به وسیله کاندیدا در اماکن  ممنوعه  که دلیل نازیبای منظرشهری می شود، ممنوع است.

وی گفت: کمیته امحاء شهرستان کرج با حکم  داستانی و با هم کاری خدمات شهری ومامورین انتظامی اقدام به جمع‌آوری بنرهای غیر مجاز تبلیغاتی کاندیداهای انتخاباتی کردند.

مساعد با تاکید بر اینکه نامزد ها تنها قادر اند با استناد به قانون تعداد مشخصی بنر مقابل ستاد تبلیغاتی خود نصب کنند، اضافه کرد: در کمال تاسف سطح منطقه ۹ کرج که از عرصه مرکزی شهر کرج می باشد در این روزهای از بنرهای تبلیغاتی کاندیداها پر شده که عده ای مردم بدون توجه به قانون دست به این رفتار زده‌اند.

این مسئول با اشاره به اینکه مامورین کنترل نظارت منطقه از تخلفات صورت گرفته تصویر‌برداری کرده اند، اظهار داشت: این مستندات به ابزار‌های نظارتی و قضایی ارسال شده است تا با متخلفان با استناد به قانون برخورد شود.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج با بیان اینکه عده‌ای از کاندیداها به روش غیرقانونی در عرصه آگهی وارد این فضا شده‌اند، گفت: مشاهده بنر و پلاکاردهای تبلیغاتی کاندیدا در هر نقطه شهر جز ستادهای تبلیغاتی اشخاص برخلاف قانون است.

وی با تاکید براینکه برای ما هیچ کدام از نامزد‌های انتخاباتی فرق ندارد و با همه براساس قانون رفتار می‌کنیم، تصریح کرد: در این بخش و به منظور رعایت قانون از توان صد درصدی خود سود می‌گیریم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات