کد خبر : 4629
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۱۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تجمیع ۶۰۰تن زباله و نخاله در منطقه ۱ کرج اجرای عملیات پاکسازی دیوارها از پوسترهای تبلیغاتی بسته هستند
22 views بازدید

تجمیع ۶۰۰تن زباله و نخاله در منطقه ۱ کرج اجرای عملیات پاکسازی دیوارها از پوسترهای تبلیغاتی

کیان اطلاع داد:تجمیع ۶۰۰تن زباله و نخاله در منطقه ۱ کرج/ اجرای عملیات پاکسازی دیوارها از پوسترهای تبلیغاتی مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج گفت: طی روزهای قبلی تقریبا ۶۰۰ تن زباله و بالغ بر ۱۷۰ تن خاک و نخاله از سطح این منطقه تجمیع شده است. علیرضا کیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اظهار داشت: عرصه خدمات شهری شهرداری منطقه ۱ […]

کیان اطلاع داد:
تجمیع ۶۰۰تن زباله و نخاله در منطقه ۱ کرج/ اجرای عملیات پاکسازی دیوارها از پوسترهای تبلیغاتی

مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج گفت: طی روزهای قبلی تقریبا ۶۰۰ تن زباله و بالغ بر ۱۷۰ تن خاک و نخاله از سطح این منطقه تجمیع شده است.

علیرضا کیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اظهار داشت: عرصه خدمات شهری شهرداری منطقه ۱ کرج طی هفته های واپسین اعمال مطلوبی را به منظور ارتقاء سیما تصویری و حذف زوائد فیزیکی از سطح شهر اجرایی کرده است.

مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج عنوان کرد: با این شرایط با تلاش همکاران عرصه ذکر شده یکهزار و ۷۰۰ مترمربع از زمین های بایر منطقه نیز تسطیح شد.

کیان اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر ۵۲۰ متر مربع از منحول های کانال و جوی های سطح شهر لایروبی و ۳۸۰ مترمربع از دیوارهایی که بر روی آنها آگهی ها و پوسترهای تبلیغاتی نصب شده بود شستشو و پاکسازی شدند.

این مسئول بیان اینکه تجمیع تابلوهای غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از اخطار آفرینی و به علاوه از طرف دیگر پیشگیری از اخلال در سیمای شهری اجرایی می شود، اضافه کرد: حفظ و گسترش بهداشت روان شهروندان، زیباسازی و پیشگیری از اخلال در سیمای شهری نیازی دوردستی ناپذیر است و جلوگیری از نصب تابلوهای غیر مجاز و ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی نقش موثری در نمای خوب شهری ایفا می کند.

وی تاکید کرد: این رفتار جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و این امیدواری می باشد که شهروندان ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز، در اجرای این برنامه هم کاری ضروری را داشته باشند.

سمیه احمدی

اجرای برنامه تجمیع پاکسازی نخاله شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات