کد خبر : 6174
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۵:۲۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تشکیل کمیته نما و تایید نماهای ساختمانی در کرج مورد بررسی قرار گرفت بسته هستند
26 views بازدید

تشکیل کمیته نما و تایید نماهای ساختمانی در کرج مورد بررسی قرار گرفت

در کمیسیون تخصصی سیما ، منظر و دیزاین شهری؛تشکیل کمیته نما و تایید نماهای ساختمانی در کرج مورد بررسی قرار گرفت ششمین نشست کمیسیون تخصصی سیما ، منظر و دیزاین شهری شهرداری کرج با محوریت هم اندیشی کارشناسی در خصوص تشکیل کمیته نما و لزوم بررسی و تایید نماهای ساختمانی برگزار شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست در […]

در کمیسیون تخصصی سیما ، منظر و دیزاین شهری؛
تشکیل کمیته نما و تایید نماهای ساختمانی در کرج مورد بررسی قرار گرفت

ششمین نشست کمیسیون تخصصی سیما ، منظر و دیزاین شهری شهرداری کرج با محوریت هم اندیشی کارشناسی در خصوص تشکیل کمیته نما و لزوم بررسی و تایید نماهای ساختمانی برگزار شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست در باب هم اندیشی تخصصی پیرامون  تشکیل کمیته نما، لزوم بررسی و تایید نماهای ساختمانی و اجرای آن با استناد به مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی و مقررات ملی ساختمان با حضور عضو های کمیسیون  سیما، منظر و دیزاین شهری شهرداری کرج برگزار شد.

شناخت نمادهای شهر کرج، تعیین معیارهای موثر بر شکل گیری و مکان یابی نمادها از دیگر محورهای کمیسیون سیما، منظر و دیزاین شهری شهرداری کرج بود.

در این نشست بعد از بیان اعمال انجام شده در خصوص رفتار درآمدن بررسی و تایید نماهای ساختمانی در کمیته نما به وسیله ریاست اداره سیما و منظر شهری شهرداری کرج به علاوه از طرف دیگر ارایه معیارهای مختلف در خصوص مکان یابی نماد شهر و روشهای بدست آمده از آنالیز آنها به وسیله مهندسین مشاور، نقطه نظرها عضو های کمیسیون در باب این موضوعات مطرح شده و تبادل نظر قرار گرفت.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در ششمین نشست کمیسیون تخصصی سیما، منظر و دیزاین شهری شهرداری کرج سارا دشت گرد عضو شورای اسلامی شهر کرج، معاونان و مدیران معاونت های شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، سازمان سیما و منظر و محیط سبز شهری شهرداری این کلانشهر، اداره کل محیط زیست استان البرز و نمایندگان سازمان نظام مهندسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مهندسین مشاور معماری و شهرسازی حضور داشتند.

ششمین نشست کمیسیون تخصصی سیما منظر دیزاین شهری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات