کد خبر : 2910
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تصفیه هوای فرهنگ نیاز به مصوبات خوب از جانب نمایندگان مجلس دارد بسته هستند
12 views بازدید

تصفیه هوای فرهنگ نیاز به مصوبات خوب از جانب نمایندگان مجلس دارد

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی :  با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، سید موسی حسینی کاشانی ضمن دعوت از اهالی فرهیخته فرهنگ و هنر و رسانه استان البرز برای حضور در انتخابات اظهار داشت: وعده همه ما و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه حضور حداکثری در روز هفتم اسفند ماه پای صندوق‌های رأی […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی :  با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، سید موسی حسینی کاشانی ضمن دعوت از اهالی فرهیخته فرهنگ و هنر و رسانه استان البرز برای حضور در انتخابات اظهار داشت: وعده همه ما و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه حضور حداکثری در روز هفتم اسفند ماه پای صندوق‌های رأی است.


وی اضافه کرد: انتخابات تجلی اراده ملت در تعیین سرنوشت کشور است، امسال در حالی به استقبال انتخابات می‌رویم که ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی و خواست مردم برای جانشین شدن جمهوری اسلامی به جای حکومت استبدادی و شاهنشاهی می‌گذرد.


حسینی کاشانی گفت: جمهوری اسلامی همان تحقق شعار مردم سالاری دینی در کشور است و انتخابات تضمین کننده برجا ماندن این حقیقت شگفت در جهان حال حاضر است، به هر میزان قدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر میشود ارزش حضور مردم در انتخابات برای تثبیت نظام در پیگیری دو اصل استقلال و آزادی بیشتر می‌شود.


وی اضافه کرد: انتخابات خبرگان برای تعیین افرادی است که به نمایندگی از مردم سکان دار و رهبر آتی نظام را برمی‌گزینند و در انتخابات مجلس همان شکلی که که حضرت آقا اشاره فرمودند افرادی انتخاب می‌شوند که ریل گذار حرکت قطار دولت برای چهار سال آتی کشورند.


مدیرکل ارشاد البرز گفت: حضور حداکثری مردم در این دو انتخابات مطمئنا غیر از مایوس کردن دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خرد جمعی بیشتری را برای این دو انتخاب مهم در جستجوی خواهد داشت که می تواند در پایین سایه رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری آتی بهتری را برای کشور رقم بزند.


حسینی کاشانی گفت: به عنوان یک مسئول فرهنگی از نمایندگان آتی ملت در مجلس شورای اسلامی انتظار دارم که نگاه ویژه‌ای به مقوله فرهنگ و هنر داشته باشند که به فرمایش رهبر معظم انقلاب فرهنگ چون هوایی است که در آن تنفس می‌کنیم.


وی گفت: برای تصفیه هوای فرهنگ نیاز به مصوبات و ریل‌گذاری خوبی از جانب نمایندگان مجلس داریم و تا تنفس فرهنگی شهرمان طبیعی نباشد نمی‌توان انتظار داشت که در دیگر عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی به موفقیت فراوانی دست یابیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات