کد خبر : 4354
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۵:۲۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تصویب لایحهاختصاص زمین به آستان قدس روضویبا هدف احداث درمانگاه تولید مسجد جامع حصار بسته هستند
17 views بازدید

تصویب لایحهاختصاص زمین به آستان قدس روضویبا هدف احداث درمانگاه تولید مسجد جامع حصار

در صحن علنی شورای شهر کرج مطرح شد:تصویب لایحه اختصاص زمین به آستان قدس روضوی با نیت احداث درمانگاه/تولید مسجد جامع حصار دویست و نود و سومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو و حضور عضو های شورا و شهردار کرج با نیت بررسی لوایح ارسالی از شهرداری برگزار شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، لایحه […]

در صحن علنی شورای شهر کرج مطرح شد:
تصویب لایحه اختصاص زمین به آستان قدس روضوی با نیت احداث درمانگاه/تولید مسجد جامع حصار

دویست و نود و سومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو و حضور عضو های شورا و شهردار کرج با نیت بررسی لوایح ارسالی از شهرداری برگزار شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، لایحه تملک خیابان های ۴-۵-و ۶ آق تپه منتهی به خیابان ولیعصر(عج) به منظور بازگشایی مسیر مطرح و به تصویب شورای اسلامی شهر کرج رسید.
 
لایحه اختصاص زمینی به آستان قدس روضوی جهت احداث درمانگاه تخصصی به منظور معرفی خدمات درمانی به قشر محروم و ضعیف به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در منطقه ۵ از دیگر لوایحی بود که مطرح و با قید اینکه ظرف یکسال عملیات تولید شروع و تا انتهای دو سال به سود برداری برسد به تصویب شورای شهر رسید.
 
اختصاص زمینی از اراضی خط ۴ حصار به منظور تولید مسجد جامع حصار به سازمان امور اوقاف و امور خیریه با نیت انجام امورات فرهنگی از دیگر لوایح دوفویتی بود که مطرح و بحث و بررسی شد.
 
شهردار کرج در شرح لایحه ذکر شده با اشاره به اینکه بسیاری از اراضی خط ۴ حصار در دست متصرفین بوده و به روش غیرقانونی ساخته شده است، گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد نا امنی شهرداری اقدام به تخصیص زمین ذکر شده به مساحت سه هزار متر مربع به سازمان اوقاف با نیت ایجاد مرکز فرهنگی و اجتماعی کرد. لایحه دوفوریتی ذکر شده بعد از بحث و بررسی و با قید اینکه شهرداری در تولید این سری دخالتی نداشته باشد به تصویب شورای شهر رسید.
 
پیشتر لایحه دوفوریتی گسترش اخذ تسهیلات از بانک شهر مطرح شد که باید ها و نبایدهایی را بهمراه داشت.
 
علی ترکاشوند شهردار کرج در این خصوص گفت: شهرداری کرج تصمیم گرفته است به منظور تسهیل اجرای برنامه های عمرانی از قبیل بزرگراه شمالی، حصارک، سپاه و … مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان جهت تکمیل این برنامه ها اخذ نماید. تسهیلات اخذ شده از بانک شهر در دوره چهارم بسیاری از مشکلات و دغدغه های شهر را مرتفع نموده و پیشرفت شهری را بهمراه داشته است.
 
مجید کاویانی با اسم مخالف لایحه ذکر شده گفت: مدیریت شهری باید در اخذ تسهیلات به شکلی برخود نماید که توان بازپرداخت آنها را نیز داشته باشد، وجود منظر روشن در سال های آتی ملاک اجرای برنامه ها باشد.
 
وی توصیه داد: شهرداری به جای مقروض شدن به بانک شهر خوب است اراضی خود را با هزینه پائینتر به فروش بگذارد.
 
سعید فیروزگاه دیگر عضو شورای شهر با اسم موافق لایحه ذکر شده تاکید داشت: می بایست از تسهیلات جهت ادامه برنامه ها استفاده نماید چرا که زمانی کارهای عمرانی پیش خواهد رفت که توان مالی داشته باشد.
 
حجت اله غلامرضایی نیز با تاکید بر اینکه کارهای بزرگ هزینه بزرگی دارد، اظهار داشت: شهر کرج در دوره چهارم به کارگاه عمرانی مبدل شده که بسیار قابل ارزشمند بوده و آورده خوبی برای شهر داشته است.
 
 در انتهای این مذاکرات لایحه دوفوریتی شهرداری کرج به منظور اخذ گسترش تسهیلات شهرداری از بانک شهر به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان به تصویب شورای شهر رسید.

رویا منیری

نشست رسمی شورا شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات