کد خبر : 5939
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعامل دانشگاهیان با مدیریت شهری گامی به سوی پیشرفت شهر دانشی بسته هستند
13 views بازدید

تعامل دانشگاهیان با مدیریت شهری گامی به سوی پیشرفت شهر دانشی

نبیونی: تعامل دانشگاهیان با مدیریت شهری گامی به سوی پیشرفت شهر دانشی نشست صمیمانه چندین عدد از عضو های شورای اسلامی شهر کرج و اصغر نصیری شهردار کرج با روسای دانشگاه فرهنگ و هنر استان البرز برگزار شد که محوریت این نشست در راستی تعامل دانشگاه و مدیریت شهری جهت پیشرفت شهر دانشی بود. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، […]

نبیونی:
تعامل دانشگاهیان با مدیریت شهری گامی به سوی پیشرفت شهر دانشی

نشست صمیمانه چندین عدد از عضو های شورای اسلامی شهر کرج و اصغر نصیری شهردار کرج با روسای دانشگاه فرهنگ و هنر استان البرز برگزار شد که محوریت این نشست در راستی تعامل دانشگاه و مدیریت شهری جهت پیشرفت شهر دانشی بود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نبیونی مدیرعامل شورای شهر کرج بر بهره برداری از ظرفیت های دانشگاهیان جهت رفع مشکلات جامعه تاکید کرد و گفت: تقویت عرصه های دانشی قله های رفیع دانش را فتح خواهد نمود.

وی، یکی از مهمترین مهم های پیشرفت هر کشور را نیروی سرآمد و نخبه آن کشور دانست و گفت: استفاداه از فکر و فرضیه ی آنان مطمئنا به پیشرفت و عمران هر کشور کمک می کند.

مدیرعامل شورای اسلامی شهرکرج تصریح کرد: رفع مشکلات دانشگاه ها باعث ارتقاء این نهاد دانشی شده و وانگهی تعامل مدیریت شهری با این سری و سود مندی از ظرفیت های دانشگاهیان شهر را به سوی کاهش مشکلات شهری و گسترش استعدادهای خلاق سوق خواهد داد.
 
نبیونی خاطرنشان کرد: فرصت دادن به نخبگان و استفاده ازفکر و توجه به آنان موجبات پیشرفت و رونق  استان و کشور را ممکن می آورد. سارا دشت گرد مدیرعامل مرکز پژوهش و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج نیز بر لزوم بهره برداری از ظرفیت دانشگاه ها جهت پیشرفت و رونق شهری تاکید داشت.
 
وی اعتقاد دارد اگر از قابلیت ها دانشگاه فرهنگ و هنر در جهت استفاده عموم مردم صرف شود مطمئنا از مشکلات این نهاد کاسته خواهد شد.
 
وی توصیه داد: دانشگاه فرهنگ و هنر می تواند با در دست گذاشتن کتابخانه و مراکز فرهنگی و وزرشی به عموم شهروندان از یک سو تعامل شهروندان با دانشگاهیان را گسترش داده و وانگهی سودآوری برای دانشگاه بهمراه خواهد داشت.
 
اکبر سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج نیز خواستار رفع مشکلات دانشگاهیان شد و اضافه کرد: شورای پنجم با نیت کاهش مشکلات و تامین نیازها و خواسته های مردم پا به این عرصه قرار داده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد که دانشگاهیان نیز از دل همین مردم بوده و تا جایی که بتوانیم تعامل میان مدیریت شهریو  دانشگاه ها را گسترش خواهیم داد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این نشست که 

عصر روز قبل در دانشگاه فرهنگ و هنر برگزار شد محمد نبیونی مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج، اکبر سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی، سارا دشتگرد مدیرعامل مرکز پژوهش و بررسی ها راهبردی شورا، فریده بزنی بیرانوند خزانه دار شورا و مهدی حاجی قاسمی مدیرعامل کمیسیون عمران شورای شهر کرج و اصغر نصیری شهردار کرج و علیرضا حسینی مدیر روابط عمومی شورای شهر کرج حضور داشتند.

تعامل دانشگاهیان مدیریت شهری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات