کد خبر : 5935
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود بسته هستند
33 views بازدید

تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود

دکتر نصیری؛تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود دکتر نصیری با اشاره به ارزش سود گیری از نخبگان و دانشجویان در پیشرفت شهر ، گفت: تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست مشترک اساتید و مسؤلان دانشگاه هنر و سری […]

دکتر نصیری؛
تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود

دکتر نصیری با اشاره به ارزش سود گیری از نخبگان و دانشجویان در پیشرفت شهر ، گفت: تعامل دانشگاه ها با مدیریت شهری باعث پیشرفت هدفمند شهر می شود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست مشترک اساتید و مسؤلان دانشگاه هنر و سری مدیریت شهري، توجه به مشکلات دانشگاه را امری ضروری خواند.

وی اضافه کرد: با استناد به اینکه دانشگاه محلی برای پیشرفت فرهنگ است همه مسؤلان برای رفع دغدغه های این نهاد فرهنگی باید هم کاری کنند.

شهردار با بیان اینکه در کشورهای پیشرفته شهرداری ها مدیریت جامع دارند و دانشگاه ها جزئی از محدوده خدماتی این نهادها به شمار می روند، گفت: به توجه به اینکه در ایران دانشگاه محدوده خدماتی شهرداری نیست با این وجود مدیریت شهری سعی دارد تا به این نهاد نیز خدمت رسانی کند.

نصیری عنوان کرد: این مهم با بودجه مصوبي که از جانب شورای شهر تعیین می شود محقق مي گردد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، در این نشست که با حضور دکتر نصیری شهردار کرج، محمد نبیونی مدیرعامل شورا، محمد حاجی قاسمی مدیرعامل کمیسیون عمران، سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی، فریده بزنی بیرانوند، عضو شورای شهر کرج برگزار شد،  مشکلات دانشگاه مطرح و مقرر گردید با هم کاری شورا و شهرداری این مشکلات مرتفع گردد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات