کد خبر : 6100
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۳:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعداد عضو های کمیسیون های شورای شهر کرج به ۷ نفر کاهش یافت بسته هستند
22 views بازدید

تعداد عضو های کمیسیون های شورای شهر کرج به ۷ نفر کاهش یافت

تعداد عضو های کمیسیون های شورای شهر کرج به ۷ نفر کاهش یافت به نوشته پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، در سی‌دومین نشست شورای شهر کرج طرحی معرفی شد که با استناد به آن تعداد اعضا کمیسیون‌های ۸ گانه شورا از ۹ نفر به ۷ نفر کاهش می‌یابد.   حسین محمدی در خصوص این برنامه گفت: ۸ کمیسیون در […]


تعداد عضو های کمیسیون های شورای شهر کرج به ۷ نفر کاهش یافت

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، در سی‌دومین نشست شورای شهر کرج طرحی معرفی شد که با استناد به آن تعداد اعضا کمیسیون‌های ۸ گانه شورا از ۹ نفر به ۷ نفر کاهش می‌یابد.

 
حسین محمدی در خصوص این برنامه گفت: ۸ کمیسیون در شورای پنجم شهر کرج تعیین شده است با اینحال در ۴ ماه قبلی به دلیل عدم حضور عده ای از اعضا در جلسات کمیسیون، این جلسات تشکیل نشد.
 
محمدی ادامه داد: مثلا در این مدت ۴ نشست کمیسیون سرمایه‌گذاری به دلیل غیبت اعضا کنسل شد.
 
وی با بیان اینکه کاهش اعضا کمیسیون به ۷ نفر برای ایجاد امکان اجرا جلسات با ۵ تا ۶ نفر است گفت: باید این تعداد کم شود تا موضوعات در کمیسیون‌ها به خوبی دنبال شود.
 
مدیرعامل شورای شهر کرج نیز در خصوص این برنامه گفت: ضروری به ذکر است که عدم حضور عده ای اعضا در جلسات کمیسیون تداخل جلسات دیگر است از آنجاییکه غیر از صحن و کمیسیون اعضا شورا در سازمان‌های شهرداری ناظر و یا عضو کمیسیون‌ها هستند از اینرو امکان حضور عده ای از مردم در جلسات ممکن نمی‌شود.
 
محمد نبیونی با بیان اینکه اعضا شورای شهر کرج به طرز متوسط ۸۵ ساعت در ماه در ساختمان شورا حضور داشته‌اند اضافه کرد: تا اینجای کار به طرز متوسط از هر کمیسیون ۸ نشست نیز تشکیل شده است.
 
وی ادامه داد: این ساعت حضور و این تعداد تشکیل جلسات کمیسیون بطور کلی پذیرفتنی و قانونی است؛ از اینرو نباید اینطور تلقی شود که در جلسات شورا بی نظمی می باشد و این کاهش اعضا برای تسهیل در اجرا جلسات کمیسیون‌هاست.
 
عباس زارع نیز در این خصوص اطلاع داد: چالشی که در این برنامه می باشد چگونگی کاهش اعضا  از ۹ نفر به ۷ نفر است یعنی حذف ۲ نفر به چه نحو باید انجام شود.

کمیسیون شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات