کد خبر : 4801
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعطیلی پنج شنبه ها استمرار داشته باشد عبور آلودگی هوا از خط قرمز بسته هستند
18 views بازدید

تعطیلی پنج شنبه ها استمرار داشته باشد عبور آلودگی هوا از خط قرمز

آجرلو:تعطیلی پنج شنبه ها استمرار داشته باشد / عبور آلودگی هوا از خط قرمز عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج، خواستار استمرار تعطیلی پنج شنبه ها از جانب مراجع ذی صلاح با استناد به معضل آلودگی هوا و ترافیک شد. فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان نوشته فوق اظهار داشت: تصمیم استانداری البرز برای […]

آجرلو:
تعطیلی پنج شنبه ها استمرار داشته باشد / عبور آلودگی هوا از خط قرمز

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج، خواستار استمرار تعطیلی پنج شنبه ها از جانب مراجع ذی صلاح با استناد به معضل آلودگی هوا و ترافیک شد.

فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان نوشته فوق اظهار داشت: تصمیم استانداری البرز برای تعطیلی پنج شنبه در هفته ای که گذشت شجاعانه و قابل ستایش بود و امید است که البرز نیز مثل تهران از نعمت تعطیلات انتهای هفته دارا شود.

وی اضافه کرد: همان دلایل، مستندات و توجیهی برای اعلام تعطیلی روزهای پنج شنبه در تهران بزرگ می باشد، قابل تعمیم به البرز نیز می باشد و اکنون کلانشهر کرج شدیدا از مسائل شهری از قبیل ترافیک و آلودگی هوا رنج می برد و امیدواریم که این مهم مورد استقبال مدیران امر قرار گیرد.

آجرلو با تاکید بر اینکه تعطیلات انتهای هفته به نیاز مبرم جامعه مبدل شده و این حقی است که از کارمندان دریغ شده است، عنوان کرد: به چه نحو است که مدیران برای مخاطرات زیست محیطی بیشتر از مخاطرات عاطفی و بهداشت روان جامعه ارزش بیشتری قائل هستند. باید بدانیم که مشکلات فرهنگی و اجتماعی قبل از مسائلی از قبیل ترافیک به فاصله بحران رسیده و نیازمند تدبیر اندیشی هستند.

عضو پارلمان شهری کرج ادامه داد: بنده به نمایندگی از مردم شریف این کلانشهر از استانداری البرز تقاضا دارم که بر تصمیم شجاعانه خود اصرار ورزد و تعطیلی روزهای پنج شنبه در هفته های آتی نیز استمرار داشته باشد. اکنون که باز هم این زنجیره وصل گردیده جا دارد که برای استمرار آن تلاش بیشتری شود.

فاطمه آجرلو شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات