کد خبر : 5575
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعطیلی۱۴واحد صنفی متخلفدر کرج بسته هستند
11 views بازدید

تعطیلی۱۴واحد صنفی متخلفدر کرج

علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: پلمپ این واحد های صنفی بعد از ابلاغ اخطارهای قانونی به وسیله واحد اصناف، حقوقی و اجرائیات منطقه ۱ شهرداری کرج و با اخذ حکم قضایی انجام شد که طی آن واحدهایی که در پرداخت عوارض خود کوتاهی کرده و یا باعث سد معبرشده بودند از ادامه فعالیت منع شدند. وی اضافه کرد: […]

علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: پلمپ این واحد های صنفی بعد از ابلاغ اخطارهای قانونی به وسیله واحد اصناف، حقوقی و اجرائیات منطقه ۱ شهرداری کرج و با اخذ حکم قضایی انجام شد که طی آن واحدهایی که در پرداخت عوارض خود کوتاهی کرده و یا باعث سد معبرشده بودند از ادامه فعالیت منع شدند.

وی اضافه کرد: این عملیات در راستای اجرای مصوبات کمیته درآمدی منطقه بدلیل عدم پرداخت بدهی و سد معبر عده ای از اصناف در محدوده اسلام آباد انجام شد.

این مسئول با بیان اینکه تعامل بین اصناف و شهرداری کرج دلیل گسترش هم افزایی بین این دو سری خواهد شد و پرداخت عوارض به شهرداری ها از نمونه تعهدهای قانونی و اجتماعی این واحدها می باشد که باید مورد استقبال ویژه قرار بگیرد، گفت: از صاحبان صنوف این امیدواری می باشد با پرداخت به موقع عوارض کسب به علاوه از طرف دیگر جلوگیری از مزاحمت برای شهروندان درمعابر نقش موثری را در خدمات رسانی بهتر به شهر و شهروندان ایفا کنند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات