کد خبر : 4440
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۴:۴۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تعیین هزینه تازه “تندر” در انتظار تعیین تورم بخشی خوب بسته هستند
13 views بازدید

تعیین هزینه تازه “تندر” در انتظار تعیین تورم بخشی خوب

به نوشته  خبرالبرز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران، بعد از گذشت چند هفته از اعلام نهایی هزینه ۲۲ نمونه خودرو، تورم بخشی دیگر خودروهای ارزبر از جانب بانک مرکزی بین ۵۵ تا ۶۲ درصد اعلام شد. بعد از اعلام این نرخ تورم، تصور می شد هزینه خودروهای باقیمانده ظرف مدت چند روز واضح شود با اینحال با گذشت بیش از ۲ […]


به نوشته  خبرالبرز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران، بعد از گذشت چند هفته از اعلام نهایی هزینه ۲۲ نمونه خودرو، تورم بخشی دیگر خودروهای ارزبر از جانب بانک مرکزی بین ۵۵ تا ۶۲ درصد اعلام شد.


بعد از اعلام این نرخ تورم، تصور می شد هزینه خودروهای باقیمانده ظرف مدت چند روز واضح شود با اینحال با گذشت بیش از ۲ هفته هنوز این کار عملی نشده است.


به باور خودروسازان میزان تورم اعلام شده از جانب بانک مرکزی با حقیقت های موجود تطابق ندارد و این مسئله باعث شده شورای رقابت در اعلام نهایی هزینه ها تاخیر داشته باشد.


در همین رابطه احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: ‌هنوز هزینه ای برای این خودروها تعیین نشده و تا وقتی که تورم بخشی خوبی برای این خودروها واضح نشود، معرفی آنها با هزینه‌های قبل انجام می‌شود.


وی ادامه داد: هم اینک ۸۶ درصد از قطعات خودروهای فول سی کی دی از خارج از کشور تامین می شود در خوشبینانه ترین حالت و سود‌مندی خودروسازان از ارز مبادله ای این قطعات از سال قبلی تا به این لحظه گسترش ۲ برابری هزینه داشته اند.


نعمت بخش اظهار داشت: بر همین اساس نرخ تورم بخشی در این بخش باید حدود ۱۸۶ درصد باشد و عدد اعلام شده از جانب بانک مرکزی با حقیقت های موجود تطابق ندارد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات