کد خبر : 4289
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تغییر مدیران با نیت انتقال تجارب، سیاست مدیریت شهری کرج در سال جاری است بسته هستند
11 views بازدید

تغییر مدیران با نیت انتقال تجارب، سیاست مدیریت شهری کرج در سال جاری است

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضاحسینی در نشست تودیع و معارفه مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، این مطالب را عنوان کرد و اضافه کرد: با استناد به کارشناسی ها و بررسی های صورت گرفته و دستور شهردار کرج، سیاست سری مدیریت شهری کرج بر این است که مدیران این سری هر لحظه آمادگی تغییر را داشته باشند. این مسئول با بیان […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضاحسینی در نشست تودیع و معارفه مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، این مطالب را عنوان کرد و اضافه کرد: با استناد به کارشناسی ها و بررسی های صورت گرفته و دستور شهردار کرج، سیاست سری مدیریت شهری کرج بر این است که مدیران این سری هر لحظه آمادگی تغییر را داشته باشند.

این مسئول با بیان اینکه تفاوت به منظور بد رفتار کردن یا ناکارآمد بودن یک مدیر نیست، ادامه داد: تغییر مدیران در مدیریت شهری کرج با نیت انتقال تجارب، جلوگیری از روزمرگی، به کارگیری شیوه های نوین در معرفی خدمت رسانی و سود گیری از توان، نبوغ، تجربه و استعداد مردم مختلف در پست های مدیریتی است.

وی صداقت، سرعت رفتار و دقت را اصلی ترین فاکتورهای مدیریتی و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان خواند و گفت: توجه به این سه فاکتور همراه با سود گیری از تجارب می تواند، پیشرو عظیم در پیشرفت شهری و امر مهم خدمت رسانی برپا کند.

قائم مقام شهردار کرج پیشتر بر ضرورت توجه به مسئولیت پذیری مدیران تاکید و عنوان کرد: مسئولیت پذیری حول محور اخلاق مداری از اصول مهمی است که مدیران باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

در قسمت دیگری از نشست، شاه محمدی، مدیر سابق منطقه ۵ شهرداری کرج با اشاره به اینکه مهمترین هدف شهرداری خدمت به مردم است به شرح و بیان اعمال و خدمات معرفی شده در لحظه تصدی گری اش پرداخت.

عباس کمالی روستا، مدیر تازه منطقه ۵ شهرداری کرج نیز با اسم دیگر سخنران این نشست با یادآوری این مسئله که کسب سود برای معرفی خدمت اولین دغدغه مدیریت شهری می باشد، گفت: برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را انجام خواهم داد.

این مسئول در انتهای به مشابهت جاهای ۵ و ۱۰ (منطقه سابق خدمت خویش) اشاره و گفت: بافت قولنامه ای، تولید و ساز غیر مجاز و بحث درآمدی شبیه به در این دو منطقه باعث می شود تا تسلط بیشتری به فعالیت، رفع دغدغه های و معرفی خدمات نوین داشته باشم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

در قسمت پایانی نشست، قائم مقام شهردار کرج با قرائت ابلاغ عباس کمالی روستا با اسم مدیر تازه منطقه ۵ شهرداری کرج، از اعمال ایشان در منطقه ۱۰ تقدیر کرد. به علاوه از طرف دیگر زحمات شاه محمدی در دوران تصدی گری اش در منطقه ۵ مورد تقدیر قرار گرفت.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات