کد خبر : 2282
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تفاوت انتخاباتی ترکاشوند شهردار کرج در مدیریت شهری کرج بسته هستند
26 views بازدید

تفاوت انتخاباتی ترکاشوند شهردار کرج در مدیریت شهری کرج

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته  سمن البرز ؛در پی تاکید ترکاشوند شهردار کرج به مدیران شهری جاهای خود مبنی بر استعفا و یا کناره گیری از سمت شهرداری در صورت حضور در انتخاباتت شورای شهر سال آتی ، عزیز صدر نژاد که گفته می شود خود را جهت حضور در انتخابات تکمیل می کند از سمت خود کنار کشید. عصر روز قبل سید […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته  سمن البرز ؛در پی تاکید ترکاشوند شهردار کرج به مدیران شهری جاهای خود مبنی بر استعفا و یا کناره گیری از سمت شهرداری در صورت حضور در انتخاباتت شورای شهر سال آتی ، عزیز صدر نژاد که گفته می شود خود را جهت حضور در انتخابات تکمیل می کند از سمت خود کنار کشید.


عصر روز قبل سید رضا مساعد شهردار سابق جاهای مختلف شهری کرج و شهر کوهسار با حضور قائم مقام شهردار کرج به عنوان شهردار منطقه ۹ کرج معرفی و عزیز صدرنژاد از این سمت برکنار شد.


حال اینکه عزیز صدرنژاد که سابقه حضور در شورای شهر کرج را نیز در سالهای قبلی دارد چقدر در عرصه مدیریت شهری جاهای کرج موفق بوده ؟ و مردم کرج چقدر از نحوه مدیریتی وی رضایت دارند از سوالاتی است که سال آتی مردم به آن جواب خواهند داد.


با اینحال انچه که مهم است تغییر و تفاوت در مدیریت شهری کرج هست که در سالهای واپسین بصورت چرخشی میان افرادی خاص در حال انجام است و این به بدنه مدیریتی شهر کرج آسیب خواهدد رساند و علی رغم توانمدیهای رضا مساعد باید به این نکته توجه داشتکه بعد از حدود دوسال دوردستی مساعد از مدیریت شهری کرج حضور ایشان در منطقه ۹ شهرداری کرج و در این لحظه از پرسش راهگشای اقدامات عمرانی و خدماتی برای مردم نخواهد بود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات