کد خبر : 5584
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تفکر خدمت در شهرداری کرج نهادینهمی شود بسته هستند
13 views بازدید

تفکر خدمت در شهرداری کرج نهادینهمی شود

دکتر نصیری در اجتماع ساکنین شهرک رازی:تفکر خدمت در شهرداری کرج نهادینه می شود شهردار کلانشهر کرج با بیان اینکه خدمت رسانی به شهروندان تعطیل بردار نیست، گفت: با احترام به زحمات و خدمات دوره های قبل مدیریت شهری سعی خواهیم کرد تا تفکر خدمت را در این نهاد خدمت رسان نهادینه کنیم. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری که […]

دکتر نصیری در اجتماع ساکنین شهرک رازی:
تفکر خدمت در شهرداری کرج نهادینه می شود

شهردار کلانشهر کرج با بیان اینکه خدمت رسانی به شهروندان تعطیل بردار نیست، گفت: با احترام به زحمات و خدمات دوره های قبل مدیریت شهری سعی خواهیم کرد تا تفکر خدمت را در این نهاد خدمت رسان نهادینه کنیم.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری که شامگاه روز قبل در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در جمع معتمدین و ساکنین شهرک های رازی، لاله و گلستان واقع در منطقه ۵ شهرداری کرج سخن بیان میکرد، با بیان نوشته فوق اظهار داشت: مسجد خانه امن الهی است و خداوند عالم را شاکرم که توفیق ملاقات با شهروندان گرامی در چنین محیط معنوی و صمیمانه ای را یافته ام و امیدوارم که خروجی این جلسات برای مردم ملموس و مشهود باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه شهرداری ها عهده دار ۲۰۰ خدمت و وظیفه متنوع هستند و خدمات این نهاد تعطیل بردار نیست، گفت: شهرداری به روش مویرگی خدمت رسانی می کند و در تمام محلات سطح شهر حضور دارد و باید به سوی و سویی حرکت کنیم که تا کوچه پس کوچه های شهر رنگ و بوی عمران و آبادانی به خود گیرد؛ هم اینک همانگونه که مشاهده می شود در خدمت رسانی به محلات عقب مانده ایم.

 

این مسئول ارشد شهری در قسمت دیگری از سخنانش عنوان کرد: ملاک بنده برای بکارگیری مدیران تنها کار سالم همراه با تعهد اخلاقی است و افرادی که در ارزیابی ها نمره قبولی دریافت نکنند یا خود را تفاوت و محیط تازه تطبیق ندهند، باید کارکرد خود را به مردم باانگیزه بدهند و با کسی تعارف نداریم و اهل مماشات نیستیم.

 

دکتر نصیری عنوان کرد: حضور در جلسات ملاقات مردمی شکل نمادین و شعاری ندارد؛ طی روزهای آتی باید در خصوص چگونگی رفع مشکلات مطرح شده از جانب ساکنین جدول مدون و زمانبندی شده را معرفی کرد. به علاوه از طرف دیگر مواردی که به روش یادداشت تحویل مدیران منطقه ۵ شهرداری کرج می شود باید پیگیری شود و به اطلاع شهروندان نیز برسد تا همه بدانند که ما برای رفع مشکلات بین مردم حضور پیدا می کنیم.

 

وی از مردم با اسم سرمایه های اصلی مدیریت شهری کرج یاد کرد و اضافه کرد: نباید اجازه دهیم که مسائلی از قبیل احداث پارک در محلات یا پیشرفت محیط رسیدگی و بهسازی معابر و مواردی مانند این در سایه تمرکز بر انجام کارهای بزرگ عمرانی گم بمانند و در کمال تاسف شاهدیم که محلات کرج از پیشرفت ضروری دارا نبوده اند و در همین جمع اعلام می کنم که راهبرد علمی و کارشناسی ما برای پیشرفت بنیادین و هدفمند کرج بنا شده بر رسیدگی و عمران محلات شهر می باشد.

 

یادآور می شود در این نشست سید جواد حسینی با اسم مدیر تازه منطقه ۵ شهرداری کرج معرفی شد و حکم مسئولیت خود را از دستان دکتر نصیری شهردار این کلانشهر دریافت کرد. به علاوه از طرف دیگر حجت الاسلام لنگروی امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک رازی قبل از سخنرانی دکتر نصیری به شرح و بیان مشکلات عمده این منطقه پرداخت.

 

ساماندهی ترافیک میدان حصارک و موقعیت نابسامان تاکسی ها و اتوبوس ها در این منطقه، ساماندهی معضل سد معبر و دستفروشی، جلوگیری از تولید و ساز غیر اصولی، رسیدگی به موقعیت آسفالت و جدول شهرک، توجه به ارتقای سرانه های خدماتی و قابلیت ها شهری، احداث پارک محله ای، تقویت زیرساخت های حریق نشانی، ایجاد بازارچه محلی و تسریع در احداث زیرگذر بلوارهای گلستان و خوارزمی از مواردی بود که از جانب امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) مطرح شد.

 

به علاوه از طرف دیگر شهردار کرج در بدو ورود به مسجد مانع از ذبح گوسفند قربانی پیش پای خود و هیئت همراه شد و تاکید کرد که برابر با هزینه آن را صرف امور خیریه یا رسیدگی به مشکلات مسجد نمایند و هدف از این رفتار نیز جلوگیری از تشریفاتی شدن سفرهای منطقه و محله ای مدیران شهری اعلام گردید تا حضور مدیران در بین مردم با زحمت تراشی همراه نباشد.

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

تصویر: میلاد جعفری

 

اصغر نصیری شهردار کرج شهرک رازی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات