کد خبر : 4421
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۵۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تقویت اقتصاد شهری تحت تاثیر رفتار به اصول اقتصاد مقاومتی است بسته هستند
15 views بازدید

تقویت اقتصاد شهری تحت تاثیر رفتار به اصول اقتصاد مقاومتی است

محمد رضا رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: بررسی روشهای اقتصاد مقاومتی، انطباق و بکارگیری آن در امور اقتصاد شهری می تواند با اسم منبعی کارآمد در پیشرفت منطقی شهر موثر باشد. معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج اظهار داشت: بی شک یکی از اصلی ترین برنامه های سری مدیریت شهری کرج در چهار سال […]

محمد رضا رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: بررسی روشهای اقتصاد مقاومتی، انطباق و بکارگیری آن در امور اقتصاد شهری می تواند با اسم منبعی کارآمد در پیشرفت منطقی شهر موثر باشد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج اظهار داشت: بی شک یکی از اصلی ترین برنامه های سری مدیریت شهری کرج در چهار سال قبلی تحقق اقتصاد مقاومتی بوده که با انجام بررسی ها عمیق انجام گردیده و بسیاری از برنامه های شهری با تکیه بر سیاست ذکر شده به سود برداری رسیده است.

رضاپور ادامه داد: باید به این مهم توجه داشت که تدوین برنامه‌ای جامع برای ساماندهی اقتصاد شهری و سود مندی از پتانسیل های ویژه به منظور افزایش و گسترش شهر ضروری است و با این شرایط برنامه‌ای که منجر به ارتقاء اقتصاد شهری و سود گیری از قابلیت ها همه جانبه در این خصوص می شود، امری دوردستی‌ناپذیر است.

این مسئول گفت: مولفه های اقتصاد مقاومتی از نمونه ابزارهای پیشرفت شهری است و سری مدیریت شهری کرج اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری به جد به تحقق آن اصرار دارند؛ نگاه عمیق و کلان مدیران و مدیران ارشد شهر نیز به پیشرفت هایی است که از راه پیشرفت شهری حاصل می شود که این مهم از روشهای تحقق آبادانی شهری می باشد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات