کد خبر : 3023
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تقویت هم کاری و تعاملات مردمی تاثیر مستقیم بر افزایش یکپارچه شهر دارد بسته هستند
18 views بازدید

تقویت هم کاری و تعاملات مردمی تاثیر مستقیم بر افزایش یکپارچه شهر دارد

کد نوشته : ۵۷۰۷۷ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹-۱۱:۴۱قاسم پور:تقویت هم کاری و تعاملات مردمی تاثیر مستقیم بر افزایش یکپارچه شهر دارد سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تقویت هم کاری و تعاملات مردمی دلیل ایجاد رقابت و توازن عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می شود که از این طریق عرصه افزایش یکپارچه شهرها بوجود می آید. به نوشته پایگاه خبری مدیریت […]

کد نوشته : ۵۷۰۷۷
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹-۱۱:۴۱
قاسم پور:
تقویت هم کاری و تعاملات مردمی تاثیر مستقیم بر افزایش یکپارچه شهر دارد

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تقویت هم کاری و تعاملات مردمی دلیل ایجاد رقابت و توازن عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می شود که از این طریق عرصه افزایش یکپارچه شهرها بوجود می آید.


به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ غفور قاسمپور ضمن بیان این نوشته اضافه کرد: نظام مدیریت شهری مانند دیگر نهادها در تبادل و تعامل با جامعه و شهروندان معنا پیدا می كند.

 

ایشان پیشتر سخنان خود با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی صحیح و دقیق در عرصه شهری اظهار داشت: وجود مشکلات در برنامه‌ریزی‌ها، دلیل بروز ناهنجاری‌های اخلاقی، فرهنگی، اقتصادی، نارضایتی‌های اجتماعی خواهد شد.

 

این مسئول وجود برنامه‌های مدون راهبردی پیشرفت شهر از دیگر ملزومات کلانشهر ها دانست و گفت: استفاده و سود‌گیری از آزمایشات ملی، برنامه‌ریزی شهری، گسترش هم کاری مردمی در مدیریت شهری، تبیین وظایف و مسوولیت‌های شوراهای اسلامی شهرها برای رسیدن به جای پارلمان شهری از الزامات تدوین برنامه راهبردی پیشرفت کلانشهر کرج  می‌باشد.

 

قاسمپور به نقش جراید در این خصوص اشاره نمود و اضافه کرد: عملکرد جراید درمقایسه با اتفاقات مدیریت شهری از یک سو منعکس کننده نیازها و تقاضاها و مطالبات مردم است و وانگهی عامل اطلاع رسانی فعالیت های انجام گرفته از جانب مسؤولان عرصه مدیریت شهری است که دلیل آگاهی مردم از این فعالیت ها، بهره برداری از خدمات معرفی شده و یا هم کاری در آنها می شود و در کل رابطه مستقیمی با این مسئله دارد.

 

ایشان در انتهای عنوان کرد: موثرترین راه برای تسهیل هم کاری شهروندان، آگاه کردن آنان از مسایل و معرفی معلومات به روز و جامع ازطریق جراید است.


زهرا قاسمی

هم کاری تعاملات مردمی افزایش یکپارچه شهرلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات