کد خبر : 4894
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تلاش خبرنگاران دریچه های تازه ای را به روی جوامع گشوده است بسته هستند
16 views بازدید

تلاش خبرنگاران دریچه های تازه ای را به روی جوامع گشوده است

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، میرابراهیم صدیق ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به سفیران خبر و اطلاع رسانی، اظهار داشت: خبرنگاران از نمونه اقشاری هستند که در شرایط حال حاضر نقش مهمی در انتقال مفاهیم، آموزش و اطلاع رسانی دارند. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای رسانه، خبرنگاری را از مشاغل حساس و پرخطر دانست و گفت: با […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، میرابراهیم صدیق ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به سفیران خبر و اطلاع رسانی، اظهار داشت: خبرنگاران از نمونه اقشاری هستند که در شرایط حال حاضر نقش مهمی در انتقال مفاهیم، آموزش و اطلاع رسانی دارند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای رسانه، خبرنگاری را از مشاغل حساس و پرخطر دانست و گفت: با ریسک پذیری و اخطار کردن خبرنگاران دریچه های روشنایی و آگاهی به روی بشریت گشوده شده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بر تکریم جامعه خبرنگاران تاکید کرد و گفت: با استناد به شغل شریف خبرنگاری باید پیوسته قدردان خبرنگاران خدوم باشیم، بی شک در این عرصه تعامل سری مدیران و مدیران با اصحاب رسانه بطور کلی راهگشاست.

میرابراهیم صدیق در انتهای بر اطلاع رسانی به موقع از اخبار و تفاوت جامعه به وسیله اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: با فعالیت خبرنگاران تاخر فرهنگی از جوامع رخت می بندد که امیدواریم این سری پویاتر و توانتر گردد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات