کد خبر : 3642
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تمدید ثبت اسم رشته «مدیریت خانواده» در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بسته هستند
1 views بازدید

تمدید ثبت اسم رشته «مدیریت خانواده» در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

به نوشته پایگاه خبری خبر البرز با استناد به گفته ایلنا: مدیرعامل جهاد دانشگاهی واحد استان البرز گفت: مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز به روش غیر حضوری و بدون آزمون در دوره‌ی کارشناسی ناپیوسته مدیریت خانواده دانشجو می‌پذیرد. به نوشته ایلنا در کرج، سید علی اکبر هاشمی راد با اعلام این خبر گفت: کمیته تخصصی شورای گسترش مهارتی دانشگاه […]


به نوشته پایگاه خبری خبر البرز با استناد به گفته ایلنا: مدیرعامل جهاد دانشگاهی واحد استان البرز گفت: مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز به روش غیر حضوری و بدون آزمون در دوره‌ی کارشناسی ناپیوسته مدیریت خانواده دانشجو می‌پذیرد.


به نوشته ایلنا در کرج، سید علی اکبر هاشمی راد با اعلام این خبر گفت: کمیته تخصصی شورای گسترش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرش دانشجوی غیر حضوری رشته کارشناسی ناپیوسته مدیریت خانواده را برای مؤسسه آموزش محشر علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مصوب کرده است.


وی اضافه کرد: علاقه‌مندان برای ثبت اسم در رشته‌ی مدیریت خانواده در مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان البرز قادر اند تا تاریخ ۱۶ آذرماه به پایگاه اینترنتی به آدرسwww.Sateb.uast.ac.ir مراجعه نمایند.


هاشمی راد خاطر نشان کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو نامحدود بوده و آزمون ورودی برای آن درنظر گرفته نشده است.


وی با اشاره به نحوه‌ی اجرای این دوره گفت: این دوره به روش پودمانی است و در شکل هفت پودمان تخصصی و یک پودمان عمومی دیزاین شده است که مجموعاً بین ۶۷ تا ۷۰ واحد درسی است.


مدیرعامل جهاد دانشگاهی واحد استان البرز ادامه داد: دانشجویان در ابتدای هر نیمسالِ تحصیلی یک پودمان از پودمان های تخصصی را که شامل چهار الی پنج درس است بهمراه یک یا چند درس از پودمان عمومی را انتخاب می کنند و می توانند پودمان های ذکر شده را در سنوات تحصیلی مجاز بصورت پیوسته یا منقطع بگذرانند.


وی اضافه کرد: محتوای دروس به شکل بسته‌های آموزشی در دست آنان قرار می گیرد و در انتهای پودمان آزمون های ارزیابی دروس به طرز همزمان در تمامی کشور و در هر مرکزی که دانشجو ثبت اسم کرده است، انجام خواهد شد که در صورت موفقیت دانشجو می‌تواند در پودمان بعدی ثبت اسم و انتخاب واحد نماید و در صورت عدم موفقیت می بایست درمقایسه با انتخاب واحد دروس افتاده از نوً اقدام و در آزمون مربوطه کمپانی کند.


هاشمی راد یادآور شد: اطلاع رسانی اسامی پذیرفته شدگان نیز از روش پیک سنجش و تارنما مرکز آموزش های محشر آزاد و ویژه دانشگاه جامع علمی-کاربردی و موسسات ذکر شده به اطلاع عموم می رسد.


ایشان در انتهای اضافه کرد: علاقه مندان قادر اند برای کسب معلومات بیشتر با شماره‌های ۳۲۵۳۸۸۵۵، ۳۲۵۳۶۴۶۹- ۰۲۶، داخلی ۱۰۶ رابطه حاصل نمایند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات