کد خبر : 3083
تاریخ انتشار : جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تملک املاک و بازگشایی معابر در کرج تکرار نشدنی بوده است تحقق اعمال ماندگار عوامل زیست محیطی بسته هستند
10 views بازدید

تملک املاک و بازگشایی معابر در کرج تکرار نشدنی بوده است تحقق اعمال ماندگار عوامل زیست محیطی

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج عطر و بوی بهاری داشت و در محیط تمامی سبز و با نشاط باغ لاله ها که سیزده روز از شروع فعالیت آن در این کلانشهر کرج می گذرد، برگزار شد؛ در این نشست شهردار کرج، قائم مقام شهردار، معاونان، مدیران ستادی، مدیران عامل سازمان های تابعه و […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج عطر و بوی بهاری داشت و در محیط تمامی سبز و با نشاط باغ لاله ها که سیزده روز از شروع فعالیت آن در این کلانشهر کرج می گذرد، برگزار شد؛ در این نشست شهردار کرج، قائم مقام شهردار، معاونان، مدیران ستادی، مدیران عامل سازمان های تابعه و مدیران جاهای ۱۲گانه این  ابزار خدمات رسان حضور داشتند.

شهردار کرج در نشست ذکر شده عنوان کرد: خدمت بی منت به مردم از نمونه اصول اداری است که مدیران و مدیران شهرداری کرج باید به آن توجه مخصوصی داشته باشند و در حیطه وظایف خود تا حد ممکن خواسته های شهروندان را مرتفع سازند.

علی ترکاشوند خواستار آن شد تا تمامی مدیران و مدیران عرصه های مختلف شهرداری کرج در مدت لحظه باقی مانده تا انتهای فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر هیچ فرصتی را برای خدمت به مردم از دست ندهند و با تمام توان و قابلیت ها به نیازهای ارباب رجوعان رسیدگی کنند.

 

ترکاشوند در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در چهار سال قبلی شهرداری کرج با تعامل مثبت عضو های شورای اسلامی شهر این کلانشهر موفق شد در عرصه های عمرانی و زیست محیطی اعمال ارزنده و ماندگاری را اجرایی کند که این مهم در تاریخ مدیریت شهری ایران کوچک بی بدیل و تکرار نشدنی بوده است.

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه ۴۰۰ هکتاری جنگلکاری باغستان در اسفند ماه سال قبلی به سود برداری رسید گفت: برنامه ذکر شده یکی از بزرگترین فعالیت های مدیریت شهری کرج در عرصه ارتقاء و صیانت از محیط زیست بوده است که در نوع خود همتایی ندارد.

وی بر این مهم تاکید کرد تا با تلاش سازمان پارکها و محیط سبز شهرداری کرج که در چهار سال قبلی فعالیت های بسیار شکوفایی در عرصه گسترش سرانه های سبز و شادابی سیمای شهری داشته است، ۶۰۰ هکتار باقی مانده از اراضی جنگلکاری باغستان در نیمه اول سال جاری به سود برداری برسد و در این عرصه هرگونه هم کاری با این سازمان از جانب مدیران ذیربط شهرداری کرج صورت پذیرد.

شهردار کلانشهر کرج پیشتر سخنان خود به اجرا با شکوه “جشنواره باغ لاله ها” در این کلانشهر اشاره نمود و خواستار آن شد تا به منظور تداوم و گسترش اینگونه جشنواره ها در سطح شهر، سازمان پارکها و محیط سبز محدوده ای از برنامه جنگلکاری باغستان را برای انجام این مهم اختصاص دهد تا هم به افزایش سرانه های محیط سبز در ایران کوچک کمک شود و دیگر آنکه محیطی بکر و با طروات برای شهروندان ممکن گردد.

ترکاشوند عملکرد سازمان پارکهای شهرداری کرج را در راستای اجرا جشنواره لاله قابل تقدیر دانست و  اظهار داشت: مبدل “جشنواره لاله های کرج” در دو سال قبلی  به ابعاد فرا استانی ستایش بر انگیز بوده و  در همین  عرصه از تمامی همکارانی که در این خصوص زحمت کشیده اند قدردانی می نماییم.

این مسئول در انتهای از تمامی مدیران جاهای ۱۲گانه، مدیران عامل سازمانها و دیگر مدیران شهرداری کرج خواست تا با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توجه به مدیریت هزینه و سود برنامه های مختلف را در اسرع وقت در شهر به اجرا درآورند و به مبحث انظباط مالی در سال جاری با استناد به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و کاهش درآمدهای این ابزار اهتمام بیشتری ورزند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات