کد خبر : 5099
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای توجه به جاهای محروم در احداث مارکت ایام مورد استقبال قرار گرفته است بسته هستند
12 views بازدید

توجه به جاهای محروم در احداث مارکت ایام مورد استقبال قرار گرفته است

بهروز ورمهمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  این نوشته را اطلاع داد و اظهار داشت: نظارت و تنظیم مارکت در راستای رضایتمندی حداکثری شهروندان از نکاتی است که این سازمان حاوی اهمیت کاری خود قرار داده است. وی اضافه کرد:در این راستا این سازمان با اجرای برنامه نظارت  و بازرسی پیوسته و مستمر بر موقعیت معرفی تولیدات  نظارت داشته و ضمن […]

بهروز ورمهمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  این نوشته را اطلاع داد و اظهار داشت: نظارت و تنظیم مارکت در راستای رضایتمندی حداکثری شهروندان از نکاتی است که این سازمان حاوی اهمیت کاری خود قرار داده است.

وی اضافه کرد:در این راستا این سازمان با اجرای برنامه نظارت  و بازرسی پیوسته و مستمر بر موقعیت معرفی تولیدات  نظارت داشته و ضمن کنترل قیمتها به معرفی خدمات با کیفیت مطلوب پرداخته است.

این مسئول با بیان اینکه  سود گیری از نظرها شهروندان در راستای افزایش کیفیت مارکت ایام پیوسته مد نظر قرار گرفته است، ادامه داد: تنظیم ساعات کاری بازارها، کنترل کیفی تولیدات، بازرسی های مستمر و دقیق و سود گیری از نظرها و پیشنهادات  شهروندان در افزایش خدمات رسانی این سازمان  تاثیرات فراوانی دارد.

ورمهمدی در انتهای خاطرنشان کرد: هم اینک در نقاط مختلف کلانشهر کرج، بیش از ۲۰ مارکت روز سرگرم فعالیت است و تلاش شده در اجرا این بازارها توجه به جاهای محروم وتوزیع عادلانه قابلیت ها در همه جاهای شهر مورد استقبال قرار گیرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات