کد خبر : 3464
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۳۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای توجه به ورزش استان البرز و پیشرفت قابلیت ها ورزشی بسته هستند
13 views بازدید

توجه به ورزش استان البرز و پیشرفت قابلیت ها ورزشی

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرزبه نقل از خبرگزاری فارس از کرج، سیدطاهر طاهری عصر امروز در مراسم بزرگداشت پارالمپیک در استان البرز که در سری ورزشی انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: یکی از جدی ترین مسائلی که در عرصه ورزش باید به آن توجه ویژه و بنیادی معرفی قابلیت ها و ابزارهای به سالن‌های ورزشی است. وی تأکید کرد: استان البرز […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرزبه نقل از خبرگزاری فارس از کرج، سیدطاهر طاهری عصر امروز در مراسم بزرگداشت پارالمپیک در استان البرز که در سری ورزشی انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: یکی از جدی ترین مسائلی که در عرصه ورزش باید به آن توجه ویژه و بنیادی معرفی قابلیت ها و ابزارهای به سالن‌های ورزشی است.


وی تأکید کرد: استان البرز حاوی استعدادهای فراوان در عرصه ورزش است که باید در پرروش بیشتر این استعدادها تلاش بیشتری شود.


استاندار البرز اضافه کرد: با استناد به اینکه استان البرز حاوی مشکلات و کمبودهایی است با اینحال توانسته گام‌هایی بسیار خوبی را در پرورش استعدادهای ورزشی بردارد و در این مسیر بسیار موفق رفتار کند.


طاهری، قهرمان‌پروری را یکی از جدی ترین افتخارات استان البرز عنوان کرد و گفت: استان البرز حاوی مدال آوران بسیاری است که این ورزشکاران توانسته‌اند، در رشته‌های مختلف افتخارات بسیار خوبی را برای کشور و استان کسب کنند.


وی، داشتن نقص عضو دلیل محکمی برای کسب افتخارات نیست، چراکه کارهای بزرگ باید به دست انسان‌های بزرگ به منصه ظهور برسد.


استاندار البرز تأکید کرد: خانواده ورزشی بهزیستی نیازمند نگاه ویژه است، از اینرو باید در عرصه ورزش با ترویج فرهنگ نشاط و سلامتی به اشتراک آحاد مختلف مردم به ویژه خانواده‌های ورزشکاران بسترهای ظهور و بروز نشاط اجتماعی را ممکن کنیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات