کد خبر : 4210
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای توزيع عادلانه خدمات از اهم وظایف مدیریت شهری است بسته هستند
5 views بازدید

توزيع عادلانه خدمات از اهم وظایف مدیریت شهری است

قاسم پور:توزيع عادلانه خدمات از اهم وظایف مدیریت شهری است عضو شورای اسلامی شهرکرج گفت: توزيع عادلانه خدمات شهری، يكی از مهمترين وظايف شهرداری ها و شوراهای شهر است كه در تصميم ‌گيريی های كلان حتما بايد آن را در اولويت قرار داد. غفور قاسم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: توزيع عادلانه خدمات شهری به […]

قاسم پور:
توزيع عادلانه خدمات از اهم وظایف مدیریت شهری است

عضو شورای اسلامی شهرکرج گفت: توزيع عادلانه خدمات شهری، يكی از مهمترين وظايف شهرداری ها و شوراهای شهر است كه در تصميم ‌گيريی های كلان حتما بايد آن را در اولويت قرار داد.

غفور قاسم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: توزيع عادلانه خدمات شهری به علاوه از طرف دیگر معرفی متوازن خدمات بهداشتي در شهرها امری است كه شوراهای شهر مي‌توانند با نگاهي پیشرفت محور و بلندمدت آن را در دستور كار قرار دهند.
 
وی با تاکید بر ورود جدی شورای شهر به عرصه سلامت در کلان شهرها، گفت: ضروری است ابزار ها و نهادهای متقاضی ورود به بخش سلامت به سیاست های وزارت بهداشت توجه کنند.
 
این مسئول ضرورت توجه به پیشگیری و فرهنگسازی در عرصه بهداشت را از اعمال خوب در این امر برشمرد و خاطر نشان شد: فرهنگسازی در عرصه پیشگیری می تواند بسیار مؤثر باشد و ما قادر ایم در شورای شهر به این مسئله اهتمام داشته باشیم.
 
قاسم پور اضافه کرد: پرداختن به امر پیشگیری در نظام سلامت هزینه هایی به سیستم های بهداشتی تحمیل می کند که به ظاهر از لحاظ اقتصادی اقتصادی نیست با اینحال درمان بیماری ها هزینه های چندین برابری به بدنه سیستم بهداشتی تحمیل می کند و باعث کاهش سطح سلامت عمومی می شود.
 
وی عنوان کرد:  یکی از مشکلات مهم خدمات بهداشتی در شهرها، توزیع نامتوازن خدمات بهداشتی در سطح شهر است به شکلی که در نقاط برخوردارتر شهر، تعداد بیشتری بیمارستان و مراکز خدماتی می باشد که مطالبه توزیع برابر خدمات درمانی، به علاوه از طرف دیگر افزایش موقعیت دفع پسماندهای عمومی و بیمارستانی از نمونه اهدافی است که با پیگیری هماهنگ اعضاء شورا و شهردار محقق می شود و این مهم مورد اهتمام مدیت شهری در دوره شورای چهارم بوده است.

زهرا قاسمی

توزیع خدمات مدیریت شهر بهداشت سلامت

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات