کد خبر : 5212
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای توزیعبودجه هیأت مذهبی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بررسی شد بسته هستند
24 views بازدید

توزیعبودجه هیأت مذهبی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بررسی شد

با استناد به قرار گرفتن در آستانه ماه محرم:توزیع بودجه هیأت مذهبی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بررسی شد دومین کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با نیت بررسی توزیع بودجه به هیأت مذهبی با حضور اکبر سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی و عضو های کمیسیون و حضور مدیرعامل سازمان آگهی اسلامی استان البرز و تیم همراه و تشکیل و ابعاد مختلف این […]

با استناد به قرار گرفتن در آستانه ماه محرم:
توزیع بودجه هیأت مذهبی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بررسی شد

دومین کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با نیت بررسی توزیع بودجه به هیأت مذهبی با حضور اکبر سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی و عضو های کمیسیون و حضور مدیرعامل سازمان آگهی اسلامی استان البرز و تیم همراه و تشکیل و ابعاد مختلف این مبحث مورد ارزیابی قرار گرفت.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج پیش از هرچیز حجت الاسلام معینی خبری از فعالیت های این سازمان در راستای تحقق اشاعه فرهنگی و مذهبی معرفی نمود و برنامه های مختلف در عرصه مذهبی را مطرح کرد.
 
وی، اعزام مبلغ به مساجد، شرکتها و ادارات دولتی را یکی از اهداف تشکیل این سازمان عنوان کرد و اضافه کرد: اکتیو سازی مساجد غیر اکتیو از دیگر اهداف اصلی این سازمان است که با اعزام مبلغ این امکان صورت می گیرد.
 
مدیرعامل سازمان آگهی اسلامی استان البرز پیشتر خبری از عملکرد تشکل های دینی، حسینه ها و موسسات قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی کلانشهر کرج معرفی نمود و هم کاری های مردمی را از ارزش بسیار بالایی عنوان کرد.
 
اکبر سلیم نژاد مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری کرج در چارچوب ردیف های فرهنگی به سازمان آگهی کمک خواهد نمود.
 
وی با تاکید بر رعایت ضوابط و عدالت در توزیع بودجه های فرهنگی اظهار داشت: همه ما مجبور به رعایت قانون هستیم، بدین خاطر در توزیع بودجه فرهنگی باید تمام وجوه فرهنگی مد نظر گرفته شود.
 
رحیم خستو عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج پیشتر این مذاکرات اظهار داشت: در کمال تاسف سنت های غلطی در شهر رواج یافته که بر مبنای آن تمام مراکز مختلف شهر در جستجوی اخذ بودجه از شهرداری هستند در صورتی که ما باور داریم اولویت هزینه کردهای شهرداری پرداخت های جاری شهر است.
 
وی اضافه کرد: در کمال تاسف انجام کارهای فرهنگی با کنش های سیاسی در کلانشهر کرج قدرت بیشتری دارد همزمان با اینکه بحث فرهنگ به دور از سیاست است و فرهنگ باید با آثارش شناخته شود.
 
خستو درخواست کرد: هماهنگی بین نهادهای فرهنگی با قوت بیشتری صورت پذیرد تا عملکرد های تکراری بدون خروجی خوب را بیننده نباشیم.
 
وی خواستار بهره برداری از ظرفیت های هنرمندان ساکن در کلانشهر کرج در برنامه های آئینی ملی و مذهبی شد و گفت: بسیاری از هنرمندان اعلام آمادگی نموده اند تا در برنامه های فرهنگی شهر و در آئین های ملی و مذهبی فعالیت داشته باشند با اینحال در کمال تاسف مراکز و نهادهای فرهنگی توجهی به آنها ندارند.

 

رویا منیری

بودجه هیئت مذهبی کمیسیون فرهنگی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات