کد خبر : 6609
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تولید بیش از ۱۵۰ محتوای فرهنگی با محور انقلاب اسلامی ایران بسته هستند
14 views بازدید

تولید بیش از ۱۵۰ محتوای فرهنگی با محور انقلاب اسلامی ایران

سیدعلیرضا موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: این تولیدات در شکل خبر، یادداشت، کلیپ، فایل های صوتی، تصویری، گفتگو، نصب بنر و نظایر آن به شهروندان معرفی شده است. موسوی اضافه کرد: همه این اعمال به منظور پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی ایران و آشناسازی نسل های گوناگون با تلاش های انجام گرفته بعد […]

سیدعلیرضا موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: این تولیدات در شکل خبر، یادداشت، کلیپ، فایل های صوتی، تصویری، گفتگو، نصب بنر و نظایر آن به شهروندان معرفی شده است.

موسوی اضافه کرد: همه این اعمال به منظور پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی ایران و آشناسازی نسل های گوناگون با تلاش های انجام گرفته بعد از این رخداد تاریخی انجام گرفته است.

وی، با اشاره به اینکه نصب بنرهای مناسبتی و اکران آگهی محیطی بخش دیگری از اعمال این اداره کل در روزهای دهه فجر بوده است، اوج فعالیت های مرتبط با این مسئله را در آستانه روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و کمپانی شهروندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عنوان کرد.

به گفته این مسئول، کوشیده شده است با معرفی کلیپی از دستاوردهای مدیریت شهری کرج و انقلاب اسلامی ایران، تاثیر این انقلاب را در خدمت رسانی به شهروندان و تلاش بی شائبه مدیریت شهری برای معرفی خدمات شایسته به آنان به جلوه درآوریم.

موسوی اضافه کرد: امیدواریم با تلاش و همتی که از جانب شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج استفاده شده بیننده به هر میزان باشکوه تر برگزار شدن راهپیمایی مردمی و به جلوه درآمدن استقلال و اتحاد ملت ایران در مقابل همه ملت های سلطه گر باشیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات