کد خبر : 6546
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۴:۱۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تکمیل باش ۱۸۰۰ نیروی انسانی خدمات شهری در کرج بسته هستند
19 views بازدید

تکمیل باش ۱۸۰۰ نیروی انسانی خدمات شهری در کرج

حسن مدیرروستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اینکه هواشناسی برای امروز و روز آتی بارش برف و باران را پیش بینی کرده است، از تکمیل باش نیروهای این معاونت به منظور رسیدگی به موقعیت معابر و انجام عملیات زمستانی اطلاع داد. مدیرروستا اضافه کرد: تمامی قابلیت ها موتوری و نیروهای انسانی سری برای این منظور تکمیل هستند. وی، تاکید […]

حسن مدیرروستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اینکه هواشناسی برای امروز و روز آتی بارش برف و باران را پیش بینی کرده است، از تکمیل باش نیروهای این معاونت به منظور رسیدگی به موقعیت معابر و انجام عملیات زمستانی اطلاع داد.

مدیرروستا اضافه کرد: تمامی قابلیت ها موتوری و نیروهای انسانی سری برای این منظور تکمیل هستند.

وی، تاکید کرد: دپوهای ماسه و نمک، ماشین آلات ضروری به منظور پخش ماسه و نمک و رفع برف گرفتگی معابر، خودروهای حریق نشانی و امدادی ما تکمیل هستند تا در صورت ادامه بارش ها و نشست برف در معابر یا بروز سخت وارد رفتار شده و مشکلات را رفع نمایند.

به گفته این مسئول، در عین حال ضروری است شهروندان نیز از تمامی قابلیت ها ضروری در فصول سرد استفاده کرده و بخصوص ابزارهای زمستانی را برای خودروها بهمراه داشته باشند.

وی، تجهیز خودروها به زنجیر چرخ و ضد یخ را بسیار ضروری عنوان کرد و از راننندگان خواست وسایلی از قبیل پتو و لباس گرم را همراه داشته باشند تا در صورت نیاز مورد  استفاده قرار دهند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات